TCL 65C728 czy SAMSUNG QE55Q80AAT czy …

lilocki

Member
Nie widzę żeby w RTV były te OLEDY w takich cenach...


Kupuj XH9505 od Kiki'ego

Jeszcze Ci zostaną pieniądze

To rewelacyjny telewizor że świetnym wygaszaniem strefowym
Super w tym TV jest też filtr/warstwa X-Wide dzięki ktoremu
degradacja barw/kolorow pod katem jest też podobno mniejsza niż w modelu XG9505 ktory tego filtra nie posiada

To sprzęt o wiele wiele lepszy niż XJ90, XH90 i tak jak pisałem pod kilkoma względami lepszy niż najnowszy i najwyższy model XJ95
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DO TCL 728 jest już update do Google TV.
Działa bardzo dobrze. Wiele , wiele dobrych zmian !
 

Marcinek321

New member
A tak trochę pt. Je**ć biedę... 65QN91A czy 65OLED706 ? :-D

Przez pół roku Mój poprzedni telewizor pracował ok 1150h, nie wiem jak to się ma do żywotności OLEDA.
 

mpDante

Member
Bez reklam
Sprawdzałem oleda, który grał w sklepie ok pół roku po 10h/dobę, same demka i zero śladów na matrycy.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
A tak trochę pt. Je**ć biedę... 65QN91A czy 65OLED706 ? :-D

Przez pół roku Mój poprzedni telewizor pracował ok 1150h, nie wiem jak to się ma do żywotności OLEDA.

Jeśli jesteś "zwykłym" oglądaczem różnicy między tymi tv nie zobaczysz.A ci wytrawni "specjaliści" też mogą mieć z tym kłopot ,szczególnie w ślepym teście.
Nie będę Ci mówił co powinieneś wybrać.
Prześledź tylko tematy dotyczące tych telewizorów i zobacz o jakich problemach piszą ich właściciele i ile tych problemów jest.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Sprawdzałem oleda, który grał w sklepie ok pół roku po 10h/dobę, same demka i zero śladów na matrycy.

Jeśli te dema nie były statycznymi obrazami to na matrycy nic nie powinno być.Aż takie słabe te matryce chyba nie są?
Obawiam się jednak,że pasek TVN24 ,po pół roku i 10h/dobę , zrobiłby w matrycy dziurę na wylot.Łącznie z obudową.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie musisz się obawiać powidoków , w telewizorach LCD nie występują

O takich Tu rozmawiamy.
Ten TCL będzie bardzo dobry. Dostaniesz już z Update Google TV i pakietem dodatkowo.



DO TCL 728 jest już update do Google TV.
Działa bardzo dobrze. Wiele , wiele dobrych zmian !
Kilka osób już skorzystało.
Na razie update idzie z pendrive.
 
Ostatnia edycja:

mrx_tm

New member
Nie musisz się obawiać powidoków , w telewizorach LCD nie występują

O takich Tu rozmawiamy.
Ten TCL będzie bardzo dobry. Dostaniesz już z Update Google TV i pakietem dodatkowo.



DO TCL 728 jest już update do Google TV.
Działa bardzo dobrze. Wiele , wiele dobrych zmian !
Kilka osób już skorzystało.
Na razie update idzie z pendrive.


Kiki jest gwara na Twój xh9505? Jak tak to ile zostało jeszcze? Aaaa i czy dołożyłbyś kalibrację do tego?
 
Ostatnia edycja:
Do góry