TCL 65c715

83piotrek

New member
Witam. Mam już ktoś w domu ten model qleda? Jakieś opinie?Ciekawi mnie czy można oczekiwać dużej różnicy w stosunku do Samsunga 65 nu7172 czyli budżetowa na va. Oglądam naziemna i Netflix/HBO.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ma wyraźne różnice:
- Matryca Qled
- Aplikacje
- Multimedia
- Obsługa
- Skalowanie.
Masz go w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to dostaniesz cały program.
 

kapustaadria

New member
Nie polecam netflix klatkuje po 30 min w 4k . Player klatkuje oto dowód w psitaci pliku z sitalog problem na yt z filmami 4k również dropy. Ogólnie dramat.
682cfa5fbbaaa96f0df7326905fec683.jpg


Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kapustaadria

New member
Tak nic nie wnosi poza info przed zwiększeniem poboru mocy przy zmianie jasności. Serwis się wypina na mnie dramat.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kapustaadria

New member
V382 w razie w nawet v 395 testowany i nic nie pomaga. Jedyna różnica to taka że nie mrozi obrazu od 20min tylko 31. Dropy widoczne a najbardziej jak kamera się przesuwa obraz skacze.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
taki problem jest dość unikalny. Nie ma sytuacji, że wszyscy się skarżą.
Bardziej bym obstawiał sprzęt... Jakieś problemy z pamięcią skutkujące opóźnieniami. Zmiana softu - inne trochę obciążenie pamięci i w innym momencie się zaczyna.
 

firefl

Active member
Bez reklam
czytaj co napisałem - inny soft inne obciążenie pamięci. Bufory, zwalnianie pamięci, przepełnienia i takie tam...
 

kapustaadria

New member
Dziwi mnie jedno . NETFLIX W 4K zaczyna kaltkowac od 30.min na jakieś 2-3mi i już leci normalnie. Testowałem pod tym tv xbox one x i tam w apce netflixa działa wsio idealnie. A tu zonk softy nie pomagają sam serwis umywa ręce mówi żeby do netflixa zgłaszać co mogę zrobić HELP, reset robiony sitalog wysłany do tcl i 0 odzewu. Kpiny jakieś
ffad288cb500dca5b933a7a2cc3f1494.jpg


Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry