TCL 55S7906 czyli czai się tygrys z Azji - test otwarty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdź najlepiej na własne oczy, Matryce szklane to 100 HZ wspomaganie 50 Hz. Ci co kupili są zadowoleni.
 

mafia35

New member
Bez reklam
I co z tego, że są zadowoleni. Co to za argument? Kolega pyta czy 50hz boli. W każdyn 50hz telewizorze boli. Niezależnie od producenta. W budżetowum Tclu nie jest inaczej.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

yanus53

New member
Chciałbym jednak kupić TCL 50s7906. Jest teraz w MM za 1999 zł.
Mam jednak do fachowców dwa pytania:
1. Czy można zapisywać przez USB na zewnętrznym dysku?
2. Czy przy czytaniu napisów w formacie srt wyświetla polskie litery, czy jakieś "krzaczki"?
 

mygen

New member
Co do napisów srt jak chcesz mieć polskie litery to tylko srt (utf-8. Zwykłe srt będzie z bez polskich liter. Dodatkowo tylko czyta z pena lub dysku na usb. Z dysku sieciowego po dlna nie czyta w ogóle napisów.
 

yanus53

New member
Co do napisów srt jak chcesz mieć polskie litery to tylko srt (utf-8. Zwykłe srt będzie z bez polskich liter. Dodatkowo tylko czyta z pena lub dysku na usb. Z dysku sieciowego po dlna nie czyta w ogóle napisów.

Dzięki. Jednak się rozmyśliłem. Poczekam na nowszy model, może będzie z Androidem.
 

zuczek1987

New member
czy ten telewizor nadaje się do pod PS 4 ? Czy ktoś go kupił i może się wypowiedzieć bo narazie widze tutaj więcej wypowiadają sie ludzie co nie miały nie widziały a komentują. Interesuje mnie model 55 cali. Czy w cenie 2400 zł jest coś innego do wyboru w podobnym rozmiarze ? Chciałbym go kupić w media markt.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To się pośpiesz bo wyprzedaż się kończy chyba jutro.
Do PS4 będzie extra bo Input Lag jest w pierwszej grupie !
 

zuczek1987

New member
kurcze nie ma już chyba ich :( A czy wersja 7806S nie będzie lepsza do PS 4 ? Tam jest chyba 100 hz. Oglądam dużo też sportu. Czy te 50/60 hz w wersji 7906 jest bardzo widoczne? Dziękuje za odpowiedź
 

zuczek1987

New member
kurcze to mam dylemat... miałem kiedyś telewizor i było niby 100 hz i obraz był słabszy niż w telewizorze który miał 50 hz. Widocznie dużo też zależy od elektroniki. Cena bardzo kusi 2400 zł za 55 cali ehhhh. Dzisiaj go oglądałem w MM i grał bardzo ładnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sam widziałeś ze gra bardzo dobrze. Po kalibracji gra jeszcz lepiej, uwierz w swoje oczy. Powiem że w tej teraz klasie nie znajdziesz lepszego.
 
Do góry