TCL 55C735 144Hz

CrazyNomad

New member
Witam. Mam pytanie do posiadaczy tego TV. Jak się sprawdza z konsolami nextgen. Mam Xbox XSX i szukam jakiegoś TV nie rujnującego budżetu do tejże konsoli. Warto się nim zainteresować?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ma wszystko co potrzebujesz.
Więc do Gier się spełni.
Przy okazji masz specjalną ofertę wraz z dodatkowym pakietem gratisów dla członków forum.
ile masz max kasy ?
 

Marlo

Active member
Moim zdaniem o ile finanse pozwalają , to zdecydowanie lepiej dołożyć parę groszy i brać 55C745 to już jest inna liga , w promocji można go było wyrwać za 3699.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ok. To faktycznie w tej cenie za 2900 zł z matryc a 144H z - z pakietem dodatkowym , nic lepszego nie kupisz.
 

CrazyNomad

New member
Moim zdaniem o ile finanse pozwalają , to zdecydowanie lepiej dołożyć parę groszy i brać 55C745 to już jest inna liga , w promocji można go było wyrwać za 3699.
A duża jest różnica między nimi? Tv głównie służył mi będzie do grania. Ja się zatrzymałem na TV Sony z 2011 roku i gdyby nie konsola to bym go nawet nie zmieniał. Ogólnie to z aplikacji w TV nie będę korzystał na 100% , bo używam do tego lapka podłączonego pod TV. Także jak mógłbyś rozjaśnić, bo parametry mają podobne. Chyba? :)
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Rozjaśniałem już kilka razy (zresztą nie tylko ja) i wszystko zostało skasowane. Był założony nawet osobny temat o tym pakiecie który też został oczywiście skasowany.
 

CrazyNomad

New member
Rozjaśniałem już kilka razy (zresztą nie tylko ja) i wszystko zostało skasowane. Był założony nawet osobny temat o tym pakiecie który też został oczywiście skasowany.
Spoko. A na temat tych tv masz jakąś wiedzę? Lepiej dołożyć do C745 czy do grania c735 styknie? Te zamulanie apek itd. tak jak pisałem nie bardzo mnie interesuje bo zwyczajnie z tego nie korzystam.
 

CrazyNomad

New member
OK. A co do mojego pytania? Jakie są różnice w tych dwóch modelach? Warto dopłacać czy zostać przy wyborze C735.
 

Marlo

Active member
C745 ma strefowe przyciemniane , 55 cali ma 120 stref , nowszy silnik graficzny , więcej funkcji dla graczy . Ja mam 55C835 , XBOX series X , PS5 , miałem przelotny kontakt z C745 w ME i powiem tak , C745 lepiej się sprawdzi w graniu na XSX od C735 , C835 , dlatego moim zdaniem warto dopłacić.
 

tdk76

Member
55 c735 jak się trafi to 2999 zł (standard to jakieś 3399), a 55 c745 to jakieś 3899 i za 3999 jest nowy hisense 55 E7KQ pro więc warto rozważyć te droższe modele z 2023 r chociaż testów nie ma
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak ktoś ma mniej kasy to chce dobry w klasie cenowej z matrycą 144 Hz- wskaż proszę inny 55" za 2899 o tych parametrach i jakości.
 
Do góry