TCL 55C725 Problem z soundbarem Samsung HW‑T450

mazakczek

New member
Witajcie, zakupiłem telewizor widoczny w tytule. Posiadam soundbar Samsung HW‑T450 podłaczyłem do telewizora przez kabel optyczny i problem polega na tym, że jednoczesnie jest dzwięk z telewizora jak i z soundbara. Dlaczego dźwięk nie jest z samego soundbara ? Na stronie TCL znalazłem "porade" by całkowicie wyciszyć telewizor, ale denerwuje mnie ikonka wyciszonego głosnika, która sie pojawia w telewizorze. Można to jakoś ogarnąć?
Pozdrawiam
 

mazakczek

New member
Ustawiłem, wieczorem kiedy ogląda się ciszej telewizor słychać wyraźnie podwójny dźwięk, jak by ktoś szeptał do ucha, może to duchy :D Tak wiec poziom 1 nie jest wystarczający by mnie uspokoić
 

tranzystor82

New member
Ustawiłem, wieczorem kiedy ogląda się ciszej telewizor słychać wyraźnie podwójny dźwięk, jak by ktoś szeptał do ucha, może to duchy :D Tak wiec poziom 1 nie jest wystarczający by mnie uspokoić


Jak masz popsute słuchawki to utnij wtyk 3,5’ i podłącz z boku problem zniknie co kolejek nie ustawisz na pilocie [emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

bigtoy

Member
Soft w tym temacie jest chyba skopany (i nie.tylko w tym [emoji34]), mam podobny problem z Amp raz zadziała przełączenie a raz dźwięk jest tu i tu. Oczywiście sprzęt połączony przez arc, tv wybredny jest też na.kable HDMI, u mnie zadziałał trzeci, a na starym Samsungu działają wszystkie trzy.
 
Do góry