TCL 55C70 czyli szlifowanie diamentu w klasie cenowej - test.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
19511384_1438334612894992_1852883176805526051_n.jpg


Bo to są bardzo dobre telewizory.
 

kranu

New member
Wiadomo coś na temat współpracy telewizora z UPC MediaModuł CI+ ?
Oczywiście nawet nie ma tej firmy na liście kompatybilnych modeli.
 

rumbuc

New member
Szanowni Koledzy u kogo, czy też gdzie można kupić ten telewizor w 55 calach?
Wiem, że któryś z Kolegów sprzedaje je na tym forum, ale nie znam szczegółów. Proszę o podpowiedź.
 

rumbuc

New member
Cześć,
cieszę się telewizorem 55 calowym od wczoraj.
Jest to mój pierwszy telewizor 4K. Migruję z plazmy Panasonica 50vt60.
Sposób zaprojektowania, wygląd i jakość samych materiałów oceniam bardzo wysoko. Oglądałem wiele telewizorów w sklepach i ten przyciąga uwagę swoim stonowanym projektem. Miłośnicy design IKEI nie muszą dalej szukać:) Pilot dołączony jako dodatkowy jest świetnie wykonany. Bardzo miło zaskoczyła mnie jakość dźwięku i jego siła.
Co do obrazu 4K z HDR w grach na PS4 Pro nie mam żadnych zastrzeżeń. Telewizor nie smuży, ekran posiada bogatą kolorystykę.
Rozpoznawanie mowy w celu np. wyszukiwania teledysków na YouTube działa bardzo satysfakcjonująco. To się nazywa smart TV!
Za tą cenę i dodatkowym pilotem w postaci gratisów polecam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak podałeś dokładnie potrzeby to łatwo było dobrze doradzić.
I extra że wszystko jest jak należy !
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Ja też mam pytanie czy ktoś miał Samsunga 4K i czy można porównać obrazy tych telewizorów , chodzi mi o czystość obrazu i nasycenie kolorów
 

MATEO0303

New member
Tcl55c70

Jestem również zainteresowany szczegółami. Mogę poprosić o cene i dostępność modelu 55cali. Czy gratisy sa dalej aktualne? Jak sie sprawuja te glosniki. Zastapia faktycznie soundbar? Pozdrawiam
 
Do góry