TCL 50s7806 test otwarty telewizora - czyli jaka jest realna wartość chińskich telewizorów na światowym rynku ?

lavgz

New member
Nowy soft wgrany. Niestety efekt teatru dalej jest. Nic się nie zmieniło. Ciągle trzeba ustawić tryb gry aby to wyeliminować. Dalej nie czyta napisów z dysku sieciowego. Napisy działają tylko z USB lub dysku podłączonego pod USB. Kanały wyszukiwane dla opcji Polska dalej ustawiane alfabetycznie a nie jak to wysyła operator kablowy. Muszę zmieniać kraj żeby było tak jak wysyła dane operator.

Generalnie tak naprawdę to nie zmieniło się nic na czym mi zależało.

Kiki możesz się dowiedzieć co oni tam zmienili?

Ogólnie warto było czekać pare miesięcy na nowy soft :x Kupujcie nowszy model!
 

kd222

New member
A ja właśnie zakupiłem ten model (TCL U58S7806S) więc mam prośbę o podzielenie się Waszymi ustawieniami i kalibracją.
 

LTR63

New member
Miałem brać ale się wystraszyłem problemów z softem więc wziąłem Philipsa... i mam problem z softem. Karma to suka. :)
 

spiders

New member
A ja właśnie zakupiłem ten model (TCL U58S7806S) więc mam prośbę o podzielenie się Waszymi ustawieniami i kalibracją.

Ja to tak z grubsza mam tak :

Mam soft 467
Tryb obrazu - użytkownik
Podświetlenie 45
Jasność 56
kontrast 65
nasycenie 55
barwa 50
ostrość 47
temp kolorów - ciepłe

...nie jestem wybredny :)
 

boxster

Member
W Saturnie znowu b.dobra oferta na 55S7906, bo w cenie 3599 zł dodaja soundbara Thomson SB300 2.1... sam się zastanawiam... ale boję się teatru i softu... :/
Czy ten nowszy soft którym się bawicie coś w ogóle wnosi i poprawia???
 
Ostatnia edycja:

mygen

Member
Z tego co zauważyłem w nowym sofcie 487 brak jest opcji Podświetlanie dla Użytkownika.

Kiki czy możesz się dowiedzieć i napisać co zostało w ogóle zmienione w ostatniej aktualizacji?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja nie sprawdzałem, robi to mój kolega.
Ale mówił ze będzie jeszcze jeden soft.
Napisz na PW dostaniesz info.
 

boxster

Member
@kiki
Coś nie wieżę, że cena dla niebieskich będzie niższa niż 2600 zł, bo wartość tego soundbara to ~1000 zł. ;)
Poproszę o ofertę dla niebieskich na PW, może się "zafarbuję", jak będzie jakaś rewelacyjna.
 

rwojt

New member
U mnie w wersji ang. jest opcja Backlight w trybie użytkownika.
Niestety w nowym sofcie nadal brakuje dźwięku DTS i trzeba włączać tryb gry, żeby wyłączyć teatrzyk. No i nie można wyłączyć diody, a miało to być :).
 

rafal9997

New member
tak na marginesie ,te nowe softy sa wogole autoryzowane przez tcl czy tez jest to praca domowa jakiejs grupki zapalencow?pytam bo na stronach tcl sa tylko i wylacznie wersje orginalne z pazdziernika 2015,a myslac logicznie najbardziej zainteresowana strona w poprawieniu niedorobek powinien byc producent,a to wyglada na jakies chalupnictwo...soft drugiego obiegu :))
 
Do góry