TCL 50s7806 test otwarty telewizora - czyli jaka jest realna wartość chińskich telewizorów na światowym rynku ?

rafal9997

New member
ttaaaa..jasne,i wszystkie strony angielskie francuskie i niemieckie podaja takie same specyfikacje tylko nie na wlasne rynki tylko blizej nikomu nieznane,prawdziwe specyfikacje znaja tylko wybrani tak jak i nowe softy sa tylko dla wybranych ,troche dziwna polityka firmy,ale co tam..ja kupilem i jestem zadowolony,wiec moze byc i tak
 

mafia35

New member
Bez reklam
Dziwne, bo trochę pokrętne. Co innego info na oficjalnej stronie lub podanie symbolu matrycy, bo ich w pl nie produkują... I raczej jest taka sama jak na Francje, Niemcy czy Uzbekistan...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie zawsze tak jest.
Philips PUS71001 podał zupełnie inna specyfikację a modelach produkcyjnych są zupełnie inne matryce.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak przysłali, ale nie chciał się rozpakować, zadzwoniłem i wysłali jeszcze raz - ale mecze i nie sprawdziłem...
 

kd222

New member
Oba modele, tj. 7806 oraz 7906 maja 10 bitowa matryce (informacja od producenta zamieszczona przeze mnie w jednej z wcześniejszych wiadomości w ramach tego wątku).
 

wts777

New member
soft

Mam tv u58s7806 i zaktualizowałem ostatnio soft z wersji 409 do wersji 436, ale mam wrażenie,że jest uboższy o różne ustawienia i tv częściej się wiesza i chciałem zapytać czy jest jakiś inny soft, ewentualnie gdzie mogę pobrać ten poprzedni. Przy okazji chciałem zapytać o napisy srt i txt, bo jak odpalam film z pendrajwa to nie mogę włączyć napisów. Czy ktoś miał taki problem i jak go rozwiązał?
 

mygen

Member
Nowy soft wgrany. Niestety efekt teatru dalej jest. Nic się nie zmieniło. Ciągle trzeba ustawić tryb gry aby to wyeliminować. Dalej nie czyta napisów z dysku sieciowego. Napisy działają tylko z USB lub dysku podłączonego pod USB. Kanały wyszukiwane dla opcji Polska dalej ustawiane alfabetycznie a nie jak to wysyła operator kablowy. Muszę zmieniać kraj żeby było tak jak wysyła dane operator.

Generalnie tak naprawdę to nie zmieniło się nic na czym mi zależało.

Kiki możesz się dowiedzieć co oni tam zmienili?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, ale postaram się też zadziałać inaczej.
Poproszę o ustalenie specjalnego konta w fabryce, które docierać będzie bezpośrednio do inżynierów.
Jutro zapytam czy to możliwe.
 
Do góry