TCL 50s7806 test otwarty telewizora - czyli jaka jest realna wartość chińskich telewizorów na światowym rynku ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale w tamtych czasach Plazma dawała bardziej plastyczny obraz.
Teraz telewizory LCD po kalibracji w tej klasie graja już bardzo dobrze.
 

sebek2006

New member
witam ponownie
mam pewien problem od jakiegoś czasu nie mogę się połączyć z tv za pomocą Miracast z żadnym urządzeniem (telefon laptop) nie mogę się połączyć wcześniej ta funkcja chodziła bez problemu teraz cały czas świeci mi komunikat" trwa łączenie, Czekaj !" i nic się nei dzieje. Czy ktoś z posiadaczy tcl miał taki problem ?
P.S
Wiadomo coś o nowym software do tego tv ?
 

piteron

Active member
Bez reklam
A co trzeba zrobic.aby dostac ten soft?
W ota go nie będzie?
Mam po prostu znajomego ktory mial "szczęście " kupić ten telewizor w sklepie stacjonarnym i nie może go zwrócić A na forum logować sie nie będzie bo nie ma na czym
 

rafal9997

New member
witam,efekt teatru chyba wystepuje we wszystkich telewizorach tcl przynajmniej tych wiekszych moj to U55S8806DS zakupiony w niezlej cenie w saturnie 4289,00 soft orginalny nie posiada trybu gra ,teatr mozna zlikwidowac prawie calkowicie wlaczajc tryb film i lekko go modyfikujac,oglnie tv ok..wszystko oprocz filmow wyglada rewelacyjnie wiec raczej polecam,swoja droga dziwna polityka z tymi softami,przemycane ,podawane poczta pantoflowa zamiast automatycznego pobierania aktualizacji
 

rafal9997

New member
w zasadzie wszystkim U55S8806DS to matryca 100hz curved 3d plus rewelacyjne naglosnienie harman kardon z wbudowanym subwooferem ,oczywiscie 4k jeden z wyzszych modeli cena katalogowa blisko 6000,00 wiec po przeczytaniu opini na zagranicznych forach decyzja byla prosta,wszystkich danych nie pamietam ,wpisz oznaczenie modelu i wyskoczy Ci wszystko,na ktoryms z niemieckich portali jest dosyc szczegolowo zrecenzowany
 

LTR63

New member
Kumam. Slim mi wisi ale 10-bitowa matryca już nie :)

Choć jak rozumiem to jest 60-tka, a nie 120-tka?

Innych różnic brak, poza tym?
 

rafal9997

New member
no nie wiem z tej specyfikacji wynika ze Twoj wybraniec ma 8bit +FRC i 60hz,58s7806 ma 120 hz dopiero i rowniez 8 bit +FRC ale pewnie sie myla ;) ..link niestety nie wszedl ww.displayspecifications.com/en/model/49f5556 wiec wersja okrojona do uzupelnienia:p
 

rafal9997

New member
to tylko cyferki,nie zmienia to faktu ze meczylem go przez dwie godziny tylko w wersji 55cali i wzialbym gdyby nie pojawila sie oferta na lepszego brata,jesli Ci sie podoba to bierz
 

rafal9997

New member
skoro tak mowisz...reszta modeli zgadza sie z europejskimi ,ale co ja tam wiem,hmm...widocznie poszczegolne kontynety maja rozna specyfikacje,ze tez oni sie w tej fabryce nie pogubia gdzie jaki wyslac,a serio..jesli nie sa na Europe to gdzie je wysylaja w podanej specyfikacji?
 
Do góry