TC-P55VT60 wymiary

Jazz1972

New member
Witam, słuchajcie mam ciężki temat. Poszukuje wymiarów TC-P55VT60. Przetrzepałem net i nic, napisałem do Panasonica i nic. Bardzo potrzebuje tych wymiarów bo muszę zrobić wnękę w ścianie - ekipa remontowa nie chce już dłużej czekać. Pls pomóżcie.

Jazz
 

Jazz1972

New member
Wymiary ktoś gdzieś ma bo jest już telewizor -to nie jest dopiero projekt. Mój problem polega na tym, że projektant wymyślił, że cienka srebrna ramka ma opierać się na zabudowie a cała reszta ma być w środku zabudowy - więc tolerancji mam około 7mm na otwór. Wentylacja jest inaczej rozwiązana.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wymiary jeszcze nie są oficjalnie podane bo model jest tylko wystawowy.
Oczywiście można go zmierzyć. Model będzie w sprzedaży za kilka miesięcy więc producent się nie śpieszy.
To rzeczywiście ciekawy system wentylacji musi być, bo plazma potrzebuje wentylacji dobrej.
 

wojo4

New member
Wymiary ktoś gdzieś ma bo jest już telewizor -to nie jest dopiero projekt. Mój problem polega na tym, że projektant wymyślił, że cienka srebrna ramka ma opierać się na zabudowie a cała reszta ma być w środku zabudowy - więc tolerancji mam około 7mm na otwór. Wentylacja jest inaczej rozwiązana.
Wymiary dla TX-P55VT60 bez podstawy 1.318 x 767 x 51 mm Waga 31,5 kg
 
Do góry