tapatalk

macbat

New member
Ja mam problem od wczoraj po aktualizacji Tapatalk do wersji 2.0. W ogóle się nie mogę zalogować, bez logowania widzę strukturę wątków, ale już samych wpisów nie. Zresztą otrzymałem komunikat, że wtyczka na forum hdtv może być nieaktualna i mogą być problemy z obsługą. Oczywiście wersja programu legalna, kupowana przez Google Play.
 

mateo85

New member
Jest problem z wtyczka jest nie aktualna i raz działa raz nie admini do boju zróbcie update .

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

bronstein

New member
Najnowsza wersja Tapatalka, 2.0.2 działa już bez problemów z forum !!! Czyli to była raczej wina autorów tego program.

Pozdrowienia dla Adminów :)
 

kameleon71

Klub HDTV.com.pl
vip
Mam problem z Board Express na WP7, dostaje komunikat że jest nieaktualna wersja pluginu Tapatalk. Czy możecie to sprawdzić?
 

WiTT

New member
Bez reklam
ok, małymi kroczkami, zróbmy krok dalej, admin zagląda i ... ? :)

mała podpowiedź: dalej nie działa ;)
 

marx2

New member
W tapatalk mam popsute stronicowanie. W długich wątkach ostatnie kilka stron jest zupełnie puste. Czy przyczyną nie są czasem mechanizmy doklejające reklamy, których poprzez tapatalk nie widać?
 

raptor123

New member
Witam, od jakiś 2 tygodni znów nie działa na kapitału, nie może się połączyć cały czas Łączenie z serwerem. Sprawdzałem 3 wersje, 2 pro i 1 nie i wszędzie tak samo
 
Do góry