Tańsze słuchawki nauszne

Marioo162

New member
Witam
Szukam niedrogich słuchawek do TV i wieży. Słabo znam temat ale po pierwszych internetowych i sklepowych poszukiwaniach biorę pod uwagę: Sennheiser hd 201 (lub 202), Philips SHP2500, Sony MDR-XD100.
Co proponujecie?
http://www.ceneo.pl/107030
 

Marioo162

New member
Jakieś 150zł. Nie to, że mnie nie stać ale nie wiem czy warto więcej - moje Technicsy poległy szybko przytłoczone ciężarem rodzinnym - dzieci bywają bezlitosne dla sprzętu...ale czasem potrzebuję się na chwilę wyłączyć...Za tą kasę szukam czegoś o poprawnym dźwięku i kablu co najmniej 3m.
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
bierz sony - dobrze grają i dobrze wykonane - firma z olbrzymim doświadczeniem w kwestii słuchawek i to tych z najwyższej półki(szkoda że przestała już istnieć)
 

Marioo162

New member
Słuchałem Sony i Philips SHP2500. Nieco lepsze wrażenie zrobiły na mnie te drugie ale Sony prawdopodobnie będą trwalsze. Najlepsze opinie w necie ma Sennheiser - niestety nie mam dostępu. Może w tej cenie nie będzie dużych różnic?
 

pkomp

New member
szczerze to lipa i 201 i 202.....porównywałem dla polewki z tonsilem sprzed 15 lat i dużo lepiej nie było....fakt wygodniejsze...sennheiser może i ma coś godnego uwagi ale nie poniżej 300 pln
odrazu mówię - wszelki chłam od AKG odpada

obadaj sony i philips bo w tej cenie oferują naprawdę porządne słuchawy
 
Do góry