Tanie, niekoniecznie dobre 50"

guru92

New member
Witam. Z racji tego, że święta tuż tuż, chciałbym kupić telewizor. Nie operuję dużą kwotą, dlatego chodzi o najtańsze tv.
Mój wybór padł na jeden z tych:
LG 50PJ350
Samsung PS50C450
LG 50PJ550
Jestem także otwarty na propozycję innych telewizorów w przedziale 2500-3000zł.

Telewizor podłączony będzie pod Telewizję na kartę i bardzo często pod komputer, bo masa filmów w mkv na dysku.
W przyszłości konsola, telewizja N.

Dzięki ; )
 

guru92

New member
Rozważ jeszcze Panasonic TX-P50X20e - ja również szukałem TV 50 cali do 2.5k i ten model oceniłem najlepiej.
No tak, ale ten Panas nie jest HD Ready :)

Za 2,5tyś kupujesz 50PK350, Full HD i odtwarza mkv z USB bez podłączania kompa.
Full HD niepotrzebne, a z drugiej strony skoro komp będzie podłączony do tv, to po co filmy wrzucać na pendrive'a ?

Panasonic 50 U 20
Jak już mówiłem, 3000zł to już jest całkowite maksimum. Muszę ciąć po kosztach niestety.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Co by nie napisać ktoś przepłaca (tylko po co?). Ale oczywiście to Wasze ( Jego) pieniądze mi nic do tego.
Życzę udanych zakupów!
 

gadzik3

New member
W Saturnie jest za 3 tys samsung Samsung PS-50C550 czyli niewiele drożnej niż najtańsza oferta na Ceneo, a jak rozmawiałem ze sklepowym w Saturnie w przypadku buczenia można telewizor wymienić na inny.
 

cactusek

New member
Bez reklam
To najbardziej okrojona plazma od Panasa, nie wiem czy przypadkiem nie stworzona na rynek polski gdzie wymagania uzytkowników są minimalne.
 

zbynius

New member
To najbardziej okrojona plazma od Panasa, nie wiem czy przypadkiem nie stworzona na rynek polski gdzie wymagania uzytkowników są minimalne.

no własnie nie bardzo wiem czy masz racje.. model X (podobnie jak C) ma sterowanie 100Hz, a U 400Hz.. z kolei S - 600Hz więc wygląda na coś pomiędzy X a S, nawet cenowo tak się plasuje. tylko dlaczego Panasonic nic nie pisze o nim na swojej oficjalnej stronie..
 
Do góry