tanie kino domowe +xbox 360

Furbo83

New member
nie jestem pewien czy taki watek już powstał, możliwe że była już poruszana ta kwestia ale...

zastanawiam się nad kupnem kina domowego w dość niskiej cenie, z wbudowanym dekoderem i z optical in zeby szło wszystko łatwo podłączyć.

znalazłem nastepujące zestawy:

JVC TH-M45
PHILIPS MMX 45037
PHILIPS HTS3011
JVC TH-M603
JVC TH-M505
Z góry zaznaczam iz jestem w tym temacie dosc zielony a takze nie jestem jakims specjalnym audiofilem, zalezy mi po prostu na dzwieku 5.1 głównie do grania.Czy w ogole oplaca sie kupic jakikolwiek z tych zestawow i czy na pewno maja one optical in, dziekuje za odpowiedz
 

pan_popej32

New member
No ja też chce takie coś kupić ale do PS3 żeby miec DD albo DTS z filmów na Blu-Ray. sprawdzałem z ciekawości tylko 1-szy zestaw i pobrałem z diplodosc.com instrukcje i jest optical in tam. a swoją droga to gdzie to bys chciał kupic bo chyba nie na Polskę to był sprzęt bo nie ma tego na necie polskim nigdzie. Pozostałych nie sprawdzałem. Ja szukam coś Panasonic lub Sony.

Edit: Ty chyba nie jesteś w Polsce bo tych JVC to nie ma na PL w necie:D
 
Ostatnia edycja:

Furbo83

New member
no nie jestem aktualnie w Polsce tylko w Uk i gdzies tutaj na yahoo.co.uk wyszukalem te zestawy po jakis forach angielskich jako tanie rozwiazanie tematu 5.1 z wejsciem optical

martwi mnie tylko jedna rzecz gdzies wyczytalem ze :
,,Nie sprawdzaja tu sie tanie zestawy kina domowego, ktore to dekoder maja wbudowany w odtwarzacz DVD, poniewaz najczesciej nie maja one mozliwosci podlaczonia cyfrowo innego zrodla dzwieku (ja przynajmniej takiego zestawu nie widzialem,,. No ale te zestawy temu zaprzeczaja chyba?

jak bys cos wiecej ustalil w tym temacie albo wynalazl jakies inne zestawy to napisz
 
Do góry