Tanie kino domowe - 1500 zł

MojNick

New member
Cześć,

Potrzebuję pilnie dla znajomego kupić tanie kino domowe, w cenie 1500 zł.
Wymagania to dobry dźwięk 5.1 przy oglądaniu filmów + wymagany odtwarzacz BR.
Kolumny 4 stojące.

W tej cenie to tylko gotowe zestawy:
HTB3580G/12 | Philips Polska
HT-H5550 | SAMSUNG Polska
HT-E4550 | SAMSUNG Polska
BH7540T | LG Polska

Czy coś innego polecacie? I jak jest różnica między tymi samsungami?

Szału z budżetem nie ma, ale ważny też jest wygląd dla kobiety, więc wielkie kolumny odpadają...

Czy w tej cenie odtwarzacz BR będzie też z dostępem do SmartTV - głównie pytanie do kina samsunga.

Dzięki za pomoc!
 
Ostatnia edycja:

adrianobr

New member
Ja kupiłem kilka dni temu LG i jestem bardzo zadowolony. Szybko i pezproblemowo się podłącza. Mam pokój ok 18m2 i przy rozstawionych kolumnach efekt jest bardzo fajny. Filmy z wielokanałowym dźwiękiem dają zupełnie inne odczucia.

Nie wiem do czego będzie głównie używał ale do oglądania z rodzinką filmów (tak jak u mnie) zupełnie Ci wystarczy. Przy muzyce też jest ok, ale mam wrażenie, że kino lepiej sprawdza się przy filmach.

Z pozostałych słuchałem tylko HT-H5550. To w sklepie LG zdecydowanie lepiej wypadł. Nie wiem czemu ale jak sam szukałem kina to większość osób Samsunga mi odradzało. Zresztą najlepiej sam poproś w sklepie niech Ci podłączą i posłuchaj.

Jak byś coś potrzebował jeszcze odnośnie tego LG to służę pomocą.
 

MojNick

New member
kiki - z chęcią, ale to nie dla mnie i nie spełnia wymagania, by było stojące, na kolumnach.

adrianobr - kino głównie do filmów i TV, jego główny cel. Do muzyki sporadycznie.
Nie mamy niestety jak obejrzeć tego LG na żywo... Czy głośniki nie wyglądają "tanio"? I czy prezentują się elegancko ze względu na swój kolor membran? Bardziej pasowały by zakryte, jednak to LG kusi...
Czy odtwarzacz ma smart TV i czy odtwarza z dysku usb spokojnie mkv z napisami pl w osobnym pliku?
 

matek_08

New member
ktoś coś jeszcze poradzi?

ja też jestem zainteresowany takim kinem do 1.500 PLN. Gównie filmy, sporadycznie muzyki (z TV lub youtube) głośniej posłuchać.
 

MojNick

New member
Z informacji, które dostałem od adrianobr:

-Kino jest zdecydowanie bardziej do filmów niż do muzyki.
-Przy muzyce dźwięk jest ok, natomiast subwooferer jest taki sobie, basy są dosyć płaskie i brzmią średnio.
-Przy filmach spełnia się kapitalnie. Odtwarza właściwie wszystkie formaty a jeśli film ma ścieżke 6 kanałowy efekt jest rewelacyjny ( mam stosunkowo nieduży pokój 18m).
- zarówno 1080 jak i 720 leci bez problemu (max odtwarzałem film ok 12gb)
- plik mkv 720p +napisy txt i poszło bez problemu.
- SMART TV jest, chodzi po WIFI bez problemów, ale z programów zainstalowanych korzystałem tylko z YouTube - chodzi ok chociaż troszkę muli
 
Do góry