Tanie głośniki 5.1

michal11

New member
Witam, chciał bym sobie kupić do pokoju jakiś używany zestaw 5.1. Głośniki były by podłączone do playstation 3 i komputera. Budżet mam bardzo mały i chciał bym na te głośniki wydać jak najmniej (max 400zł). Pokój ma 4x2,5m. Odległość słuchaczo-oglądacza od tv to 2m. Upatrzyłem na allegro takie głośniki:
( nie mogę dodać linku, w allegro trzeba wpisać "Yamaha Glosniki Kolumny Zestaw 5.1 Kino Domowe")
Warto za 350zł? Co byście polecili i jaki amplituner kupić żeby połączyć to z ps3 (wyjście optyczne) i z komputerem?
 

michal11

New member
A o tych co sądzicie?:
allegro.pl/kolumny-5-1-pioneer-i2052260141.html

masz już jakiś amplituner ?
te z linka wyglądają ciekawie , ale nie wiem jak grają , zapewne też przeciętnie ( małe przetworniki w głośnikach ) ale sub może nadrobić brak basu z przednich kolumn

jak nie masz amplitunera to te geniusy kilka linków wyżej będą całkiem OK za swoja cenę

Mam amplituner Deawoo od kina domowego 5.1. Niestety nie ma wejścia cyfrowego. Czy jest jakiś sposób żeby podłączyć do niego Playstation 3 które ma tylko wyjście cyfrowe tak żeby uzyskać dźwięk przestrzenny? Jak nie to co było by inną najtańszą opcją?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry