tanie blue-ray samsunga czy warto?

Pioro

New member
witam posiadam telewizor samsung b650 37" zastanawiam sie nad bd playerem, w marketach i na necie sa promocje zwlaszcza firmy samsung gdzie modelm db 1580 mozna kupic juz za 450 zl, cena wydaje sie atrakcyjna, ale czy nie pozaluje?
 

setunia

New member
Bez reklam
Ja mam 1500 i nie żałuję, na to pytanie sam sobie odpowiesz jak go kupisz i poużywasz jakiś czas. Skąd my to mamy wiedzieć? Nie podałeś swoich oczekiwań!
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Super obraz i niska cena raczej sie wykluczają. Jednak z pewnością otrzymasz obraz co najmniej zadowalający. I wyraźnie lepszy od DVD.

ArtS :)
 

Horhe Ortega

New member
Najniższa cena jaką widziałem to Blu Manta za 300pln w Selgrosie.Obraz z płyt blu jest już z natury b.dobry(czasem nieco gorzej-wydanie/tytuł) i zadowala też z takiej Manty.Z materiałem DVD to już bywa różnie-choć też drastycznych różnic brak(z tych najtańszych chyba tylko Sony BDP-S360 trochę odszumia przy cenie ~550pln).Z tanich Samsungów to jednak raczej model BDP-1600-odrobinę droższy-ale jak masz B650 i odtwarzasz z USB to dopiero 1600-ka może czasem pomóc z audio;)! Z wyglądu też mi się podoba w odróżnieniu od wyższego modelu 3600(identyczne przetwarzanie obrazu)-za ok. 1000-1100pln.Poniżej tej ceny godny uwagi jest Philips 7500.Ten chyba nawet za 800pln ( ? w pixmanii bo normalnie ~1000pln).
 
Ostatnia edycja:

Pioro

New member
nie no manty odtwarzacza to ja nie chce:) chodzi mi o to zeby nie przepłacac za bardzo za odtwarzacz, skoro podobny mozna kupic taniej, nie zalezy mi na tym zeby czytał mkv i divx (tv radzi sobie z tym rewelacyjnie), chodzi tylko o czysty fajny obrazik blue-ray... jakies jeszcze uwagi?
 

setunia

New member
Bez reklam
1500 w teście w AV nie była za dobrze oceniona za jakość obrazu. Na mojej plaźmie jest wystarczająca, za to dźwięk ma "powyżej oczekiwań" :D
Jeżeli obraz jest priorytetem to rozejrzyj się raczej za Sony - one trzymają równy - górny - poziom pod tym względem.
 
Do góry