Tanie 50''

konstant

New member
Witam,

poszukuje taniego a znosnego TV 50"" (48 tez styknie) do 2500zl.
Wiem, ze cudow wymagac nie mozna, ale chcialbym aby byl w miare plynny (50% - PS4, 50% - mecze z NC+).

Smart ani 3D mi nie potrzebne.

Jest szansa dostac cos na VA w tej cenie ?
 

pedeef

New member
o ile się nie mylę na matrycach 100Hz z rodziny VA(UV2A) masz Sharpa LC-50LE65x i LC-50LE75x których ceny oscylują założonym w budżecie
 
Ostatnia edycja:

firekage

New member
Bez reklam
Co sądzicie o Sharp LC-50LE750 ?
Mogę go mieć za 2600zł.

Jaka to jest matryca i ile Hz ?

Nie kupiłbym tego w ogóle. Mamy to w pracy. Dźwięk nie nadaża za obrazem. Obraz ładny, to fakt, ale oglądanie na tym czegokolwiek irytowałoby mnie non stop. Przy okazji, wykonanie Sharpów jest śmieszne. Widziałem kilka modeli 50 calowych i w każdym matryca nie miała styku z ramką. Na pewnych długościach były odstępy milimetrowe. Nie dość, że pod matrycę wchodzić może syf, to jescze co innego...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś sprawdziłem - w poniedziałek zaczepię zdjęcia z matrycą.
Mam kilka modeli i wszędzie matryca dochodzi do obudowy.
Widocznie masz na uwadze jakieś inne modele.
 

ace2

New member
Wczoraj widziałem Samsung UE50H6400 u kuzyna mojej żony. Kupił sobie i jest zachwycony. Ja powiem o tym TV tylko tyle, że zaletą jest estetyczne wykonanie i niska cena. Obraz no niestety słaby. Twarze czerwone, a zieleń boiska fluorescencyjna. Korekty ustawień niewiele wnoszą, jedne parametry polepszają a inne pogarszają. Dziwnie też działa czujnik światła, powodując że TV zmienia ustawienia raz jaśniej a za chwile za ciemno. TV oczywiście bez kalibracji, kupiony w MM.
 

tdx

New member
Bez reklam
Bo w 50 nie sa matryce samsunga... ale spokojnie da sie ustawic tryb film wszystko na off za wyjatkiem motion plus jesli chodzi o kolory to klania sie 10p balas bieli. Zreszta wszystko masz w watku o tym tv

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

konstant

New member
Wczoraj widziałem Samsung UE50H6400 u kuzyna mojej żony. Kupił sobie i jest zachwycony. Ja powiem o tym TV tylko tyle, że zaletą jest estetyczne wykonanie i niska cena. Obraz no niestety słaby. Twarze czerwone, a zieleń boiska fluorescencyjna. Korekty ustawień niewiele wnoszą, jedne parametry polepszają a inne pogarszają. Dziwnie też działa czujnik światła, powodując że TV zmienia ustawienia raz jaśniej a za chwile za ciemno. TV oczywiście bez kalibracji, kupiony w MM.

Nie no, to już znacznie przekracza budżet.
Zresztą nie za bardzo przepadam za TV Siamsianga.
Szkoda, że skończyła się już promocja na Panasonic 48AS640 #Kiki
 
Do góry