Tanie (200pln/szt) sluchawki dla dwojga: Kino + TV

wally666

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,

jestem szczesliwym posiadaczem zestawu Onkyo 606 + Jamo606 + Sub200. Czesto ogladam filmy DVD oraz Divx z Xbox360 oraz gram na konsoli ale stwierdzam, ze wieczorem nie da sie wykorzystac potencjalu sprzetu bez budzenia dziecka wiec trzeba uderzyc sie w piers i kupic sluchawki. Siedze ok 3m od sprzetu, nie jestem audiofilem, moje ostatnie sluchawki to chinski badziew z allegro za 30pln - uzywalem je do sluchania YT na komputerze wiec jestem amatorem. Interesuje mnie czystosc odwzorowania dzwieku a nie podbicie basu i sopranu, takie rzeczy wole wysterowac w amplitunerze a sluchawkom pozostawiam role przekazania do moich receptorow usznych czystego dzwieku.

Wymagania:
- chce 2 szt. (ja i zona),
- najlepiej jak beda przewodowe, bezprzewodowe radiowe juz przerabialem w robocie i mowie stanowczo NIE,
- potrzeby bedzie potencjometr (co uwazacie?)
- nie chcialbym przekroczyc kwoty 200pln za szt.
- nauszne,
- podlaczenie przez jacka,

Z tego co przegladalem na forum, Wasze uszy masowane sa w wiekszosci przez Senki (hd201/202/203, AKG 912?). Znalazlem tez kilka pozytywnych opinii o creatice aurvana live! ale te ostatnie, dosc czesto sa oskarzane do beznadziejny kabel.

EDIT:
widze fajne opinie o:
- CAL!
- Superlux 668b,
- AGK hd 530 (ale juz nigdzie nie da sie ich kupic)

Czy mozecie polecic mi cos konkretnego?

Z gory dziekuje!

Pozdrawiam,
Wally666
 
Ostatnia edycja:
Do góry