Tania plazma 42 cale do 2 tys zl.

batik87

New member
Witam

Stoje przed zakupem taniej plazmy ok 42 cali.
Z tego co widze to w sprzedazy rywalizuje Samsung vs LG.
Znalazlem takie modele :
Samsung PS43E450
Samsung PS43E490
LG 42PM4700

Prosze o doradzenie ewentualnie za i przeciw, moze jakies inne modele ?
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po co Ci stare model skoro nowa plazma Panasonic 42X 60 będzie w Twoim zasięgu cenowym.
 

batik87

New member
Chyba zdecyduje sie na LG 42PA4500

Znalazlem go w Media Expert za 1400 zl wiec cena wydaje mi sie okazyjna.

Do tego ludzie pisza pozytywnie o skanowaniu obrazu SD a to najwazniejsze dla mnie.

Mam nadzieje, ze do konsoli PS3 sie nada i czasami jakies filmy na DVD.

Jak ktos go ma niech napisze pare slow jak sie sprawuje.



 

batik87

New member
LG 42PA4500 zamowiony. Zamowilem w sklepie internetowym Avans za 1300 zl. Odbior w sklepie w mojej miejscowosci. Moze do soboty dojdzie.
 

batik87

New member
Od kilku godzin mam LG. Poki co obraz z kablowki Cyfr. TV kablowa jak i konsola PS3 bez zarzutu. Dla moich potrzeb wystarczajacy.Komentarze na forach sie sprawdzily jesli chodzi o obraz z kablowki. Szczerze mowiac nie dostrzegam jakis wielkich roznic miedzy tym LG a Panasoniciem P50S10E, ktorego posiadam juz ponad 3 lata. W weekend sprawdze jakies filmy na dvd czy z dysku zewnetrznego. Naprawde jestem zadowolony za te pieniadze. Z dostawa do sklepu zaplacilem 1337,99 zl :) Byle moja rodosc nie byla przedwczesna i sprawowal sie bez zarzuty kilka dobrych lat.
Tania, dobra w miare duza plazma 42 calowa - Polecam ;)
 

pierwszyy

Member
bdb wybór! tak naprawdę różnica w jakości wyświetlanego obrazu pomiędzy tymi tv (panas x50 vs lg pa4500 vs sam e450) jest b. mała/pomijalna. Różnica w jakości wykonania (użytych materiałów) samego tv też na podobnym poziomie. Jedyna różnica (w multimedialności) - z istotnych imo - na plus dla samsunga to odtwarzanie plików mkv (i innych zapewne) z dźwiękiem dts przez usb - tylko samsung to potrafi... ale lg pa4500 plus np. bluray player np. lg bd650 (obecnie za 233zł w mixelectronics) i sprawa załatwiona jeśliby brakowało tej funkcjonalności.
 

pierwszyy

Member
Może lepszy pilot, ładniejszy design, ale to kwestia gustu... główny "plus" to nazwa producenta jako wiodącego wśród topowych plazm, a reszta różnic - w tanich modelach - jak pisałem wcześniej imo jest pomijalna.
 

maxxed

New member
Widze ze kolega kupil w tym samym sklepie i praktycznie w tej samej cenie co ja, tyle ze ja tydzien pozniej :)
Co do tego LG to ja dodam ze swojej strony ze tv daje rade, skalowanie SD niezle, odblaski sa widoczne ale o ile czlowiek skupia sie na programie a nie na szukaniu odblaskow to nie przeszkadzaja nawet w dzien, nie wiem jak inne egzemplarze ale w moim slychac prace elektroniki jesli w pokoju jest cicho - przy normalnym uzytkowaniu nie przeszkadza. Ogolnie tv polecam, zwlaszcza w takiej cenie.
 
Do góry