Tania kamerka HD

darvd29

New member
Siemka :)
Poszukuję kamerki HD... nie śmiejcie się - do 350 zł :) Tu nie chodzi o jakieś hobby, filmiki na youtube czy coś. Po prostu chcę uwiecznić jakieś tam momenty (np. strzelanie z potato gun'a :D). Mój kumpel ma starą, ale porządną kamerkę Sony DCR-DVD406, która chyba nawet nie jest HD, a po 2 nie ma jej już w sprzedaży, nawet na allegro. Gdyby była to bym nawet nie pytał tylko kupował :) No ale nie ma więc szukam innej. Znalazłem temat na tym forum o kamerce Praktica DVC 5.1 HD, która z tego co widzę ma pozytywne opinie, a znalazłem na allegro w cenie 250 zł :) Jednak tamten post jest z 2008 roku, a ja się być może ośmieszam patrząc na takie starocie. I stąd moje pytanie - jest coś lepszego od tej prakticy, oczywiście coś dostępnego w sprzedaży i w podobnej cenie? Oczywiście może być allegro itp. :)

A może lepiej kupić kamerkę kieszonkową? Są wersje HD za 300-400 zł, jednak nie wiem jaką jakość tak naprawdę oferują :)

EDIT.
Znalazłem coś takiego: allegro.pl/kamera-full-hd-na-dwie-karty-benq-m23-nowa-w-wa-fv-i2302767650.html
I mam wrażenie że warto :) Dopłacić te 150 zł :D?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale pamiętaj że to tylko zabawka. Wg mnie lepiej kupić dobry telefon z umową na rok lub dwa i będziesz miał super zabawę i dobrą jakość do Twoich celów i ... extra telefon. (Samsung GalaxySII - np.)
 

darvd29

New member
Kiki - po 1 umowa = abonament = coś nie dla mnie. Ja ładuję telefon raz na trzy miesiące, za 50 zł i to mi wystarcza. Nie mam zamiaru płacić 30 zł albo i 50 miesięcznie, kiedy 20 z tego mi zostanie -.- Po 2 - mam już super telefon - HTC Wildfire S :) Po 3 - jakoś wątpię żeby telefony miały aż taką jakość..

A teraz pytanie do innych - może miał ktoś tą kamerkę i ma jakieś opinie o niej?
 
Do góry