Tania kamerka HD

sumik13

New member
Witam
Poszukuje taniej kamerki hd, ktora bedzie wykorzystywana do amatorskiego kręcenia filmikow ktore poźniej chce umieścic w internecie.
Dobrze by było gdyby była mała (poręczna) i oferowała w miare dobrej jakości nagrania.
Wiem ze tania to przeciwienstwo dobrej jakości ale może cos sie uda znaleźć
Myslałem o czym takim - Full HD KODAK PLAYSPORT lub podobne
Widzialm tez tanie produkty firmy Aiptek, doradzcie coś.
Pozdrawiam
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Witam
Poszukuje taniej kamerki hd, ktora bedzie wykorzystywana do amatorskiego kręcenia filmikow ktore poźniej chce umieścic w internecie.
Dobrze by było gdyby była mała (poręczna) i oferowała w miare dobrej jakości nagrania.
Wiem ze tania to przeciwienstwo dobrej jakości ale może cos sie uda znaleźć
Myslałem o czym takim - Full HD KODAK PLAYSPORT lub podobne
Widzialm tez tanie produkty firmy Aiptek, doradzcie coś.
Pozdrawiam


Nie ma przyzwoitej kamery za mniej niż 2000zł.
Wszystko inne, kodaki, praktici czy toshiby za 900zł to smiecie.
 

sumik13

New member
Gucio , wiem, ale ja potrzebuje amatorskiej kamerki hd, małej tak zeby ją można np do kasku przyczepic czy do ręki i filmować. Ten kodak jest fajny bo mozna krecic pod wodą. Tylko nie do konca odpowiada mi bryła tego kodaka - jak smartfon, a ja bym wolał cos małego w kształci szescianu lub bryłą przypominającą "zwykłe" kamerki.

KODAK PLAYSPORT będzie najlepszym wyborem, daruj sobie Aipteka itp.
Fiacior a coś co by wizualnie nie przypominalo smartfona?? Chodzi mi o to ze bryla tej kamery bedzie średnio wygodna w uzyciu. Nie przyczepisz tego do ręki czy na głowe nie wciągniesz.
 
Ostatnia edycja:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Sony HX9V nie ma nic lepszego, bądź TX7 (aparat)
Kamery za tą kwotę nie kupisz dobrej.

Panasonic SD60 jak już coś lepszego.
 

powert

New member
Mi się udało kupić za 599zł :) W Tesco była promocja na JVC GZ-HM300 FullHD Dual SDHC Slot 20x optical zoom. Nie jest to rewelacja, ale dla domowych zastosowan mi wystarczy.
 

nephrenn

New member
Nie chcę zakładać nowego tematu, bo ogólne założenia są podobne. Mianowicie:

Interesuje mnie jak najtańsza kamera HD (na karty pamięci bądź z HDD), która posiada wejście jack/minijack. Jakość obrazu nie jest dla mnie kluczowa (jednakże musi być w rozdzielczości HD), tym bardziej, że będę nagrywał na statywie w bardzo dobrych warunkach oświetleniowych. Wiem, że wśród tanich kamer trudno znaleźć model z wejściem audio, ale mam nadzieję, że ktoś coś doradzi.
Budżet jakim dysponuje to ok. 1200-1500zł.

Z góry dziękuję za pomoc!
 
Do góry