Tani zestaw kina domowego do 600/700zł

michalk1

New member
Witam, przejrzałem to forum już dość dokładnie i znam Wasze opinie nt tanich zestawów kina domowego. Dlatego z góry poprosiłbym i nie pisanie postów w stylu "za taka kase to nie jest kino domowe" itp :)

Na dniach kupuje LCD 32" Samsunga LE32B450

Do tego chciałbym dokupić jakiś zestawik kina domowego, tak do 600zł. Do oglądania filmów, muzyka raczej w znikomym stopniu.

Wymagania: HDMI, oraz polskie napisy w divx, kolor czarny:p

Przejrzałem allegro i natknąłem się na takie propozycję:
1. Samsung HT-Z310 - 555zł
2. SAMSUNG HT-TX25 - 599zł
3. SONY DAV-DZ 30 - 481zł
4. LG HT 503 PH - 665zł
5. LG HT353SD - 423zł
6. Samsung HT-Z210 - 539zł

Jakbyście już musieli coś wziąć dla siebie, to co najlepiej wybrać z tych zestawów? Który z nich będzie "najlepszym" wyborem?

Dzięki z góry za sugestie.

PS. nie mam zamiaru wydawać więcej na KD, bo nie jestem audiofilem :D
I musiałem usunąć linki bo to mój pierwszy post, a forum zabrania dodawania linków bez napisania min 5 postów. Wszystkie ceny znalazłem na allegro.

Pozdrawiam.
 

vvilk

New member
Miałem samsunga, chyba HT-Z315 i stanowczo tą markę odradzam. Napisy na środku ekranu, znikome funkcje regulacji audio i video, kiepski dźwięk.
Teść ma podobne Sony i niestety też podobnie wypada...
 
Ostatnia edycja:

gelevra

New member
Polecam kino LG 503 TH

Ja od siebie polecam kino domowe LG 503 TH :) mam go od jakiegoś miesiąca...i czyta divxy z napisami ( nawet z pendriva) , czcionka jest dostatecznie duża , a dźwięk rewelacyjny. Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie tego kina , to chętnie odpowiem :) Pozdrawiam, Kamil

P.S : ja ten sprzęt kupiłem w Makro za 799 zl, ale wiem że w sklepach internetowych można kupic za około 700 zl
 

alazif

New member
Witam, a ja mam podobny problem, chociaz z nieco innej strony:
mam TV LG 37" full hd i poszukuje czegos takiego:
wzmacniacz/amplituner 5.1 z wbudowanym odtwarzaczem blu-ray.
jestem swiezo po wizycie w media expert i szperaniu w necie i moje obserwacje wygladaja tak:
- na necie jest masa amplitunerow(zazwyczaj bez odwarzacza) w cenie od 800zl (Yamaha)
- zestawy kina dziela sie na dwa rodzaje: markowe - powyzej 2000zl(Denon, itp) lub sony, samsung, lg do 1200zl ze wszystkim(wygladaja fajnie, niby 850-1000W ale po glosniczkach widac, ze takie jak do kompa i sprzedawca sam stwierdzil, ze nie wie skad oni taka moc niby biora, bo nie ma szans, zeby to wiecej niz 100W mialo)
Potrzebuje:
-wzmacniacz 5.1, najlepiej o mocy ok 100W na kanal
-odtwarzacz blu-ray
roznica miedzy amplitunerem a wzmacniaczem jest taka, ze ten pierwszy posiada radio, ktore nie jest mi potrzebne. w najgorszym wypadku kupie amplituner Yamaha i ewentualnie odtwarzacz blu-ray. posiadam natomiast 4 fajne glosniki starego typu-glosne i dobre brzmienie.
subwofer planuje dokupic w przyszlosci osobno lub samemu jakos zmontowac.
Reasumujac;
prosilbym o nazwy jakichs modeli amplitunerow/wzmacniaczy z odtwarzaczem blu-ray w cenie do 1000zl o ile w ogole cos takiego istnieje. albo czy warto kupic "zestaw" kina za 1100LG i wywalic glosniki, moze amplituner z blu ray bedzie dobry? teoretycznie moc 850W
 

beginner_pl

New member
Witam, a ja mam podobny problem, chociaz z nieco innej strony:
....
-wzmacniacz 5.1, najlepiej o mocy ok 100W na kanal
-odtwarzacz blu-ray
roznica miedzy amplitunerem a wzmacniaczem jest taka, ze ten pierwszy posiada radio, ktore nie jest mi potrzebne.... prosilbym o nazwy jakichs modeli amplitunerow/wzmacniaczy z odtwarzaczem blu-ray w cenie do 1000zl o ile w ogole cos takiego istnieje. albo czy warto kupic "zestaw" kina za 1100LG i wywalic glosniki, moze amplituner z blu ray bedzie dobry? teoretycznie moc 850W
Teoretycznie a zużycie prądu ok.140W na cuż istne perpetum mobile :E
Za 1000pln-ów to nie ma zbytnio szans.
Najtaniej z sensem będzie jak myślę na Onkyo TXSR308+jakiś bluray np.LG BD 550 lub Samsung BDC5300 razem ok 1300zł.
 
Do góry