Tani wzmacniacz stereo.

kwida88

New member
Witam. Poszukuje dobrego taniego wzmacniacza stereo. W gre wchodza raczej tylko urzywki. Chce na niego przeznaczyc do 700 zl. Czy w tej cenie oplaca sie cos kupic? Obecnie slucham na denon avr-x2100w. Wzmacniacz ma dobrze grac przy muzyce rockowej i dzialac z kolumnami 4 ohmowymi.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jasne w tej cenie kupisz coś fajnego ,możesz wybrać coś z oferty Yamaha,NAD ,Cambridge Audio ,Onkyo .Nieraz można coś jeszcze lepszego upolować
 

SDman

Banned
Witam. Poszukuje dobrego taniego wzmacniacza stereo. W gre wchodza raczej tylko urzywki. Chce na niego przeznaczyc do 700 zl. Czy w tej cenie oplaca sie cos kupic? Obecnie slucham na denon avr-x2100w. Wzmacniacz ma dobrze grac przy muzyce rockowej i dzialac z kolumnami 4 ohmowymi.

Witam,
nie zastanawiałbym się ani chwili.
CREEK 4140s2 - WZMACNIACZ NIEOSIĄGALNY I DYSKRETNY (5690711873) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Wszystko w tej cenie na Y, O, D to owszem stereo ale tylko kanał Lewy -pup puk, kanał Prawy -puk puk.

Pozdr.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Tylko widzę problem z podłączeniem wzmacniacza do AVR-a, ponieważ Twój amplituner nie ma pre-out. Będziesz musiał przełączać kolumny między wzmacniaczem a amplitunerem. Ale jak widać na przykładzie kolegów z forum, raczej nie mają problemu z takim rozwiązaniem. Co do wzmacniacza, to proponuję mojego Denona PMA-710AE. Co do ceny, to możemy się dogadać na PW. (u mnie miał być na dłużej, ale apetyt rośnie... na 15..AE) :)
 

kwida88

New member
Na polaczeniu do amplitunera mi nie zalezy. Mam juz ocobny zestaw kolimn do kina i do stereo. Szukam obecnie wzmacniacz i narazie gotowki na ten cel mam niewiele. Myslalem o adiolabie 8200a nawet sluchalem go w salonie i bardzo mi sie spodobal. Ale cena poki co zaporowa dla mnie. Szykuje mi sie w najblizszym czasie przeprowadzka koszta zwiazane z organizacja mieszkania i nie wiem dokladnie jeszcze ile zostanie na wzmak. Na taki pma-710ae mysle ze bym mogl sobie pozwolic tylko tez bym najchetniej poszedl z denonow w pma 15xxae. A jaki kolor masz rabit?
 

kwida88

New member
Wziety adiolab na raty. Mysle ze swietny wybor, wracam wlasnie ze sprzetem do domu. Opisze potem wrazenia. Teraz sa wyprzedaze na model 8200a i ten wlasnie posiadam. Potem opisze wrazenia.
 

kwida88

New member
Jak sie zastanowilem to audiolab to ten tani to raczej nie jest chociaz wszystko zalezy od tego jak kto postrzega taniosc :) W kazdym badz razie mialem napisac jak brzmi, pisalem juz w innym swoim temacie ze grajac z denonem bd 1713ud pojawil je nieprzyjemny jazgot, problemem nie okazal sie sprzet, tylko byl to kabel rca ktory musial byc raczej slabej jakosci (kupiony za grosze na alledrogo jakis czas temu), po zmianie na sound & image premium brzmienie przestalo byc jazgotliwe, stalo sie przyjemne, moim zdaniem lekko ocieplone (pewnie za sprawa odtwarzacza denona) i szczegolowe, czyli ma wszystko to co lubie, bas jest przyjemny, w punkt nie natarczywy, jest go rowniez tyle ile,lubie gdy ma byc wiecej to jest wiecej itp, wiec sub na szczescie calkowicie zbedny, ogolnie moge polecic z czystym sumieniem polaczenie tych kolumn z tym wzmakiem, bo zgrywa sie to bardzo dobrze, nie ma za duzo gory czy dolu jest tak po srodku, scena moim zdaniem jest dosyc szeroka wszystkie instrumenty sa wyraziste ale najlepiej mysle brzmia wokale choc nie wybijaja sie tak bardzo, to tyle z mojej strony :)
 

kwida88

New member
Wznawiam temat. Poszukuje jeszcze jednego wzmacniacza tym razem do sypialni. Myslalem o mini wiezy denona mialem okazje mysle kupic rcd m39 za 500 zl niestety zostala juz sprzedana wiec wracam do tematu ze wzmakiem. Z cena chcialbym sie zamknac w 500 zl. Bedzie to grac z bluray yamahy bd s-671 i kolumienkami bose acoustimas 3 seria iv. Myslalem moze cos z yamahy? Jest tego dosyc sporo na alledrogo i nawet w tej cenie jest duzy wybor tylko co bedzis dobrym wyborem? Jak ktos ma jakis fajny wzmak to niech doradzi.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Yamah będzie dobrym wyborem ,może coś z serii AX ,w podobnym klimacie Cambridge Audio
Akurat te dwie propozycje są nastawione na muzykalne brzmienie dostarczające przyjemności ,myślę że w przypadku sypialni to dobry kierunek
 

kwida88

New member
Mocy tak naprawde wystarczylo by mi z miniwiezy bo bedzie to grac w pomieszczniu 12 m. Bardziej mi chodzi zeby kupic cos dobrego w sensie jakosciowym, brzminiowym zeby grajac nawet cicho zagralo przyjemnie. Wiec jesli znasz jakies starsze topowe modele yamahy ktore wyroznialy sie pod tym wzgledem to bardzo proszs o jakis konkretny. Moze miales okazje sluchac czegos ciekawego za nieduza kase? Ewentualnie cos nie od yamahy, ale,mysle ze to moze byc dobry kierunek no i pasowal by do odtwarzacza ;)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do góry