Tani TV do PS3 i ogólne oglądanie

pmalymaly

New member
Witam,


Przymierzam się do zakupu drugiego TV, który będzie używany awaryjnie głównie do PS3, PC i oglądania telewizji naziemnej. Podszedłem do tematu z zamiarem CCC - cena czyni cuda, ale jak to bywa kolejne posty napędzają błędne koło większy, lepszy, droższy.


A tak naprawdę szukam TV 40-50 cali, z akceptowalnym Input Lag'iem i w przystępnej cenie.


Biorę pod uwagę również TV "no name".


Z góry dziękuję za podpowiedzi.
 

Peresik

New member
H6400 lub LG 652v dwa najlepsze TV w najlepszej cenie, do konsoli czy TV idealne, od Ciebie zależy czy wolisz samsunga czy LG, Samsung chyba już tylko wysyłkowo, za to LG dostępny wszędzie, tani i funkcjonalny.
 

pmalymaly

New member
Peresik dzięki za odpowiedź.
Niestety obie marki skreśliłem na wstępie poszukiwania TV. LG tak po prostu nie wiem czemu ale mi nie podchodzi. Samsung hmmm monitor do kompa mam fajny i telefon z pierwszej serii Solid również, ale od Galaxy S3 ta marka dla mnie to padlinka ładnie opakowane z rewelacyjnym marketingiem. Do recenzji KIKIego skłaniałem się w stronę TX50CX700E, jednakże wpis na forum plus kilka opinii innych kolegów wyleczyła mnie z tego TV. Zastanawiają mnie tańsze propozycje od Thomsona

48FA5405
50UA6406
40UA6406
49UA7706

Chińczyk, ale co dziś nie jest chińskie, aspirujący na wyższe półki, może puki nie wyrobi sobie dobrych opinii - jak wspomniany Samsung, LG i kilku innych - będzie się stara. A zaciekawił mnie:

55UA9806 choć to zupełnie inny przedział cenowy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podobno 55UA9806 był do wzięcia za 4600 zł i to była extra oferta.
A z tych co podałeś bardzo dobre recenzje zbiera 49UA7706.
 

pmalymaly

New member
Dziś wybrałem się do EURO z zamiarem kupna po taniości Thomsona 40FA5405, ale na żywo... rozczarowaniem tego nie mogę nazwać - to jest załamka, 1/4 ekranu ciemniejsza niż reszta, a na ścianie pełnej TV rzuca się w oczy od razu, podejrzewam, jakiś problem z podświetleniem. Nawet moja żona kategorycznie powiedziała NIE i ogólnie Thomson umarł. Zaczyna się skłaniać do propozycji @PERESIK LG42LF652 na OLEOLE mają go za 1840zł, ewentualnie dołożenie do 50LF652 2750zł.

Kusi mnie jeszcze Toshiba 42L7453DG, głównie o niski Input lag.

A w trakcie poszukiwań doszedł właśnie kolejny zawodnik Philips 40PFH6510/88

I znowu pod górkę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry