Tani TV do kuchni

jojoro

Klub HDTV.com.pl
VIP
Poszukuję taniej plazmy do kuchni. chciałbym aby TV miał dvbt mpeg4, hdmi i oczywiście jak najniższa cene (tak ze 2000?)
Zdecydowałem się na plazmę, bo w kuchni zazwyczaj tv ogląda się pod różnymi dziwnymi kątami podczas robienia obiadu czy kanapek ;p
Jakość obrazu ani dźwięku nie musi być najwysza - wiadomo przecież z jaką uwagą będzie się na ten tv patrzyło :)

Patrzyłem na allegro i tam w przedziale cenowym do 2k jest większość LG a ja nie mam jakoś do tej firmy zaufania. Może niesłusznie?
 

osip

New member
Zalezy jaki rozmiar chcialbys, bo jesli 37" to masz:
Panas 37x20,
jesli 42" :
Panas 42x20
Sam 42c450
Lg 42pj350

Najlepszym wyborem wydaje sie Panas, ale jesli ci wyglad jego nie odpowiada, to mozesz smialo brac Lg lub Samsunga, obraz maja wcale nie gorszy od Panasa, a maja za to ladniejsze obudowy, choc to juz kwestia gustu.
 

SATORO

New member
Jeśli rozmiar 42 to polecam plazmy LG z serii PJ a jeśli 37 to Panas 37X20 będzie bardzo okej. Niesłusznie nie darzysz firmy LG zaufaniem, sam mam w domu trzy produkty tej firmy (2 monitory i wieżę stereo) jeden z tych monitorów ma już conajmniej 6 lat na karku i wszystkie sprzęty wciąż świetnie działają bez najmniejszych nawet usterek (aż sam się temu dziwię, heh :)). Tej plazmy Samsunga natomiast nie polecam bo nie dość że ma problemy z poprawnym wyświetlaniem barw to jeszcze może bzyczeć (podkreślam, MOŻE ;))
 
Ostatnia edycja:

jojoro

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak naprawdę to martwi mnie jeszcze trwałość tv w środowisku kuchennym. Nie chodzi mi tu raczej o zachlapanie, ale o pracę w wysokiej wilgotności powietrza, czasem rożnych oparach itp.
 
Do góry