Tani TV 40-42" do prezentacji na stoisko.

radoskur

New member
Poszukuje TV w cenie max do 1800zł na stoisko do TV Cyfrowej. TV będzie wykorzystywany tylko i wyłącznie do HDTV na tym stoisku przy sztucznym oświetleniu. Niuanse typu czerń itp odstawmy na bok. Ewentualnie w miarę dobra płynność obrazu w sporcie - o ile można o czymś takim mówić w tym przedziale cenowym.

Póki co znalazłem jakieś 2 wynalazki:

LG 42LF2510 oraz SAMSUNG LE40C530 - Ktoś miał okazję porównać te modele? Może jakieś linki nawet do zagranicznych testów? ewentualnie inne modele/marki? Cena max 1800zł.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to masz problem. Jeśli kupisz byle jaki telewizor to nikt nie zechce kupić u Ciebie tunera Cyfry +. Bo po co ?
Przecież jak ktoś popatrzy u Ciebie - gdzie faktycznie powinna jakość zachęcać do zakupu a będzie odwrotnie - to nie kupi.
Dodatkowo klient nabiera do Ciebie zaufania skoro zobaczy dobrą jakość i dobry sprzęt.
Przemyśl dobrze , podaj nową klasę cenową i porozmawiamy.
 

Horhe Ortega

New member
Toshiba 40LV685(~1850PLN) i Samsung LE40C550(~2000PLN).Kluczowe będą prawidłowe ustawienia-ale efekt osiągalny.Płynność w sporcie...hmmm....nuda na stoisku -n?:lol:
 
Ostatnia edycja:

radoskur

New member
Nie cyfra+ tylko n :). Na innym stoisku mam rocznego Sharpa za 1400zł 32" (LC-32D44E) i sprawuje się bez zarzutu - uwierz mi że 90% ludzi akurat nie zwraca na to aż takiej wnikliwej uwagi. Prezentując np. Discovery HD Showcase na takim sharpie 99% ludzi widzi różnicę między zwykłym SD a HD - więc nie ma co szaleć. TV idzie na wysepkę do marketu gdzie będzie stało około 5-6 miesięcy rocznie.

Sugerujesz że obydwa telewizory (LG i samsung) będą miały gorszą jakość w HD niż ten Sharp? Czy raczej to samo? jeżeli to samo to wtedy mimo wszystko co lepiej wybrać Samsunga czy LG?
 

Picuszek

New member
Poszukuje TV w cenie max do 1800zł na stoisko do TV Cyfrowej. TV będzie wykorzystywany tylko i wyłącznie do HDTV na tym stoisku przy sztucznym oświetleniu. Niuanse typu czerń itp odstawmy na bok. Ewentualnie w miarę dobra płynność obrazu w sporcie - o ile można o czymś takim mówić w tym przedziale cenowym.

Póki co znalazłem jakieś 2 wynalazki:

LG 42LF2510 oraz SAMSUNG LE40C530 - Ktoś miał okazję porównać te modele? Może jakieś linki nawet do zagranicznych testów? ewentualnie inne modele/marki? Cena max 1800zł.
Jeśli nie będziesz chciał czegoś lepszego jak sugeruje kiki to z tych dwóch wybrałbym Sama. Czas reakcji matrycy jest praktycznie identyczny a czerń i kontrast są dużo lepsze na Samsungu właśnie.
 
Ostatnia edycja:

radoskur

New member
Znalazłem w jednym ze sklepów internetowych TOSHIBA 42XV550PG za 1900 zł z wysyłką. Co o tym sadzicie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to stary model i sprawdź czy ma jeszcze gwarancję ?
To lepszym rozwiązaniem będzie za 2000 zł Panasonic 42 C 2.
 

radoskur

New member
O tak, to bardzo dobry wybór ! Ma 100Hz więc jest git :D


Chyba Ci się pomyliło, wg specyfikacji nie ma 100hz - w cenie do 2000 to raczej nie ma opcji w 42" z 100Hz.

Dodatkowo nie obsługuje DVB-T MPEG4... ale bez tego akurat przeżyje bo mam w dekoderze n-ki

@kiki - zaraz dojdziemy do 2500 ;-)
 
Ostatnia edycja:

Picuszek

New member
Hmmm a mnie się wydawało że w serii XV Toshiby jest odświeżanie 100Hz... Dziwne :confused:
Ta Tosia to na pewno jest XV ? Jeśli faktycznie nie ma 100Hz to nie wiem po kiego grzyba w ogóle rozważasz jej kupno.
 
Ostatnia edycja:

radoskur

New member
A znasz TV w cenie 1800-1900 40-42" ze 100Hz ;) To chyba nie ta półka cenowa...

@Kiki niestety ten panasonic z wysyłką już 2k przekracza więc odpada. Podejrzewam że tylko LG i Samsung pozostają...
 
Ostatnia edycja:

Picuszek

New member
Tylko że to już stary model i to na dodatek z serii XV więc myślałem że ma te 100Hz :smile: W takim razie nie bierz jej nawet pod uwagę.
 
Ostatnia edycja:

radoskur

New member
Poszperałem na forum i chyba zdecyduję się ostatecznie na Toshibę 40LV685 - mam nadzieje, że to jakiś dobry kompromis między ceną a jakością... (znalazłem za 1870 wraz z wysyłką)
 
Ostatnia edycja:

radoskur

New member
Ty chcesz wziąć TV z tak wolną matrycą do sportu !? No to powodzenia życzę :lol:

Do "sportu" w cudzysłowie... Przecież pisałem że to ma być sztuka na stoisko. Jakby nie wiadomo ile sportu w platformie n było... 90% czasu będzie Discovery HD lub Nat Geo Wild i czasm nFilm lub HBO :grin:
 
Do góry