Tani telewizor do ps3

Trumpsta

New member
Szukam telewizora do grania na ps3 i okazyjnego oglądania filmów. Zakres cenowy jaki mnie interesuje to max 1500zł. Ogólnie spowiedziam się że w tej granicy cenowej będzie raczej przekątna 32 cale choć mile by był widziany ~40'. Miło by było gdyby tv miał jak najmniejszy in-put lag z powodu grania po sieci.
 

pagong

New member
Hej! moze uzywana plazma 42"? widzialem ostatnio panasonic 42GT30 w takiej cenie. Sam osobiscie mam model 46" z tej serii i bardzo chwale przyjemnie oglada sie mecze w hd i gra na xbox;)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Sony 40R450
Toshiba 40L2433
Panasonic 42AS600
Samsung 40H5500

Wszystkie do oglądania na wprost z uwagi na słabe kąty boczne, ale wszystkie z input lagiem ~20-35ms.
 

Trumpsta

New member
Właśnie wolałbym nowy ze względu na gwarancje. Jakoś nie mam zaufania do kupowania używanego tak dużego sprzętu.

Karpaj, dzięki przejrzę te co mi podałeś.

Będę się jeszcze odzywał w tym temacie ;)

EDIT

Karpaj a ktory bys polecal najbardziej? Nie zalezy mi na takich bajerach jak smartTV czy przeraklamowame 3D. Najbardziej zalezy mi na jakosci obrazu (będę oglądał mecze na nim często). Rady innych również wskazane ;)
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Panaś ma najlepszą matrycę, ale jest najdroższy. Najlepszy stosunek ceny do jakości ma ta tośka, bo nie dość że porządna matryca to jeszcze stosunkowo dobre podświetlenie i najniższy input lag z całej stawki.
Samsung i Sony też fajnie wypadają, ale Sony jest na granicy budżetu, a samsung kosztuje więcej z uwagi właśnie na bajery jak smart.
 

flozbi

New member
Panasonic nie ma złych kątów bocznych, Samsung owszem. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz w swoim limicie Panasonica. Ja tydzień temu dałem za model 39as600 kwotę 1399zl☺
 
Ostatnia edycja:

Trumpsta

New member
Planuje wziąć 39. Choć jeśli będe oglądał praktycznie na wprost go, może tylko ktoś czasem będzie ledwo co bokiem siedział to będzie widoczna jakaś różnica? Jeśli nie to wziąłbym 42 jednak.
 

flozbi

New member
Moim zdaniem z serii 600 model 39 i 42 mają bardzo podobne kąty to ta sama matryca VA, tylko model 32 ma matrycę IPS i ma najwyższe kąty.
 
Do góry