Tani subwoofer do 2+1 z telewizorem

lunarii

New member
Witam,

Niedawno nabyłem Telewizor 32rl958, zauważyłem że mogę jednocześnie dać dźwięk na głośnikach i na słuchawkach. Wygrzebałem stary chiński subwoofer o mocy chyba 3W i o dziwo w filmach uzyskałem moim zdaniem lepsza jakość dźwięku od fabrycznego zestawu w telewizorze (tzn albo grało stereo w TV albo stereo+subwoofer wersja 2 zdecydowanie lepsza). Moje pytanie do Was.

Jaki subwoofer dokupić w cenie tak do 150zł (używany). Na allegro są zestawy głośników creative sbs280, a200 oraz logitech x-210 - wiem, że taki zestaw odzwierciedli moje skromne oczekiwania (włącze sobie samego suba do filmów). Pytanko jest czy może lepiej kupić jakiś inny subwoofer aktywny nie dedykowany do komputera? Jeżeli tak to jaki, na co zwrócić uwagę? Choć przy takiej mocy stereo w TV nie widze sensu kupowania jakiegoś mocnego sprzętu, to jednak nawet te 150zł chciałbym wydać dobrze. Koledzy poradźcie.
 

lunarii

New member
Ten temat to nie prowokacja. Na prawde dla mnie dzwiek po podpieciu subwoofera aktywnego w gniazdo sluchawkowe jest wyraznie lepszy niskie tony tego w fabrycznych brakuje.

Wysłane z mojego LG-P760
 

lunarii

New member
Właśnie tak myślałem. Z drugiej reki niedrogo moge kupic.

Creative sb380
Creative a200
Logitech x210)

Który z powyższych będzie najlepszym wyborem?

Wysłane z mojego LG-P760
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam 2 zestawy x530 w pracy, jeden kupilem do pc w ciemno ale na tyle sie sprawdzil ze kupilem do drugiego miejsca taki sam - nie chcialem eksperymentowac z innymi skoro te na tyle dobrze graja. Oczywiscie mam tu na mysli przedzial cenowy. Jeden mam podlaczony do PC (you tube itp.) i PS3, drugi do wzmacniacza stereo Technicsa i radia. Za te pieniadze szczerze jestem zadowolony. Nie wiem jak inne graja, ale te mozesz kupowac w ciemno.
 
Ostatnia edycja:
Do góry