Tani Sklep w 3Mieście

Nana

New member
Zajrzyj do sklepu "Jończak" to jest autoryzowany dealer Sony ma konkurencyjne ceny i można otrzymać dużą indywidualną promocję jeżeli chcesz kupić. Wiem bo sama u nich kupowałam zestaw kina domowego w bardzo korzystnej cenie. Wydaje mi się , że Allegro to trochę inny wymiar cenowy a co za tym idzie i jakościowy, chodzi mi o gwarancję bo jeżeli kupisz np z Nowej Huty to tam masz serwis gwarancyjny, w Gdańsku nikt Ci nie przyjmie do naprawy
 

zbyszko74

New member
Dlaczego uważasz, że jak kupisz w Nowej Hucie to nikt w 3mieście nie przyjmie do naprawy ? Każdemu serwisowi zależy na przyjęciu sprzętu do serwisu bo on ma za to płacone, czy przez klienta - jeśli po gwarancji, czy też przez producenta - w czasie gwarancji. A gadanie, że naprawy tylko w miejscu gdzie się kupiło to nijak się mają z prawdą. Owszem gdy korzystać się chce z niezgodności towaru z umową to tak trzeba wysłać sprzęt do sprzedawcy a naprawy można robić w każdym serwisie autoryzowanym niezależnie od miejsca zakupu.

Ja radzę skorzystać z www.skapiec.pl www.ceneo.pl i tam jest taka opcja filtrowania po regionie wybierz pomorskie i będzie miał miejsce odbioru 3miasto.

Pozdrawiam :)
 

Nana

New member
Zbyszku bo przekonałam się na własnej skórze 2 razy . Kupiłam nową Nokię i jak rozmawiałam to nikt mnie nie słyszał a ja wszystkich , zadzwoniłam do sprzedawcy a on mi powiedział , że gwarancja obowiązuje tylko na terenie Bielska Białej :roll:, usługa w Gdańsku kosztowała mnie 30,- zł i jest OK. Kupiłam zegar wiszący mechaniczny i na dobę spieszył się 50 minut, Pani sprzedawca poinformowała mnie , że mam 24 miesięczną gwarancję ale tylko u niej w sklepie ( Rybnik) oddałam do zegarmistrza i przez tydzień go regulował ( 30,-)
Dlatego uważam , że kupując z Allegro powinno się widzieć o takich sprawach
Pozdrawiam Nana:hmm:
 

stolar

New member
Witam... Proponuje zrobic zakupy w firmie margo znajdujacej sie na Chełmskich pawilonach... Zasadniczo Panowie w sklepie nic nie maja raczej nie doradza ale jesli przyjdziemy i zamówimy konkretny model to gwarantuje iz cena nas milo zaskoczy....
Gdy ostatnio (trzy tygodnie temu) pytałem o sharpa 46XL2e cena która mi zaproponowano 4900 wydała mi sie super w poruwnaniu z cenami proponowanymi w sklepach "nie dla idiotów" itp.
 
Do góry