Tani LCD 32-40 cali do sygnalu SD

seba29

New member
Witam

Proszę o pomoc w wyborze taniego (max 2000 zł) LCDka w rozmiarze 32-40 cali. Preferowany sygnał odbioru to SD (analog). Potrzebuję TV tylko do oglądania wiadomości i bajek dla dziecka (do kina domowego mam 95 cali z projektora :). Nie musi być full HD ani 100Hz, ważne aby z analogowego sygnału dawał w miarę ładny obraz. Odległość TV od kanapy ok 4,5 m.
 

seba29

New member
Witam
Zakupiłem LCD Sharp LC-32DH57EVGY . Mam sygnał ze zwykłej antent siatkowej. Mieszkam w dość wysokim punkcie (na śląsku - Myszków) i w związku z tym sygnał jest idealny. Polsat dobry, TVN bdb, a reszta zdziwko :)) TVP 1, TVP 2, TVP 3, TVP Sport - sygnał cyfrowy - obraz idealny. Sharp idealnie skaluje sygnał SD. Porównując tanie Samsungi to nie mogą koło Sharpa stanąć. Niskie zużycie energii - maź 90 W + tryb oszczędny, więc rewelka. Na prawdę polecam
 

seba29

New member
Ktosiek, plasma rzeczywiście daje świetny obraz, ale pobór prądu na poziomie 200 - 300 W jest nie do przyjęcia :)) Mój CDek to max 90 W + tryb oszczędny :)
 

Ktosiek

New member
Ktosiek, plasma rzeczywiście daje świetny obraz, ale pobór prądu na poziomie 200 - 300 W jest nie do przyjęcia :)) Mój CDek to max 90 W + tryb oszczędny :)


wiadomości i bajki nie trwają 15 godzin na dobę :) a pozatym dziecku nie pozwoliłbym siedzieć tyle przy telewizorze ;)
no ale ok, szukaj w takim razie jakiegoś LCD ;)
zobacz na Sony 32EX-500 kosztuje w granicach 2000zl a telewizorek fajny i ma 100hz
ewentualnie większy ale nieco słabszy Sony 37EX402- cena 2050zl
a Sony 40EX402 kosztuje w granicach 2100zl
ceny wzięte z allegro
 
Do góry