Tani blu-ray do TV HDReady

bilu

New member
Witam i o rade pytam.
Chce kupić odtwarzacz br, z tym, że budżet jest mocno ograniczony. Chciałbym się zmieścić w przedziale do 700 zł. Z tego co patrzyłem na allegro to są sony S360, samsung P1500, P1580 i P1600, Sharp HP21S i LG BD350. Jest coś innego wartego uwagi, czy może, któryś z nich byście mogli polecić?
Mam plazmę Panasonica 37PV80P, czyli bez FullHD. Ale chyba i tak dużo na jakości nie stracę? :)
W sumie przeważnie oglądałbym filmy blu-ray i DVD. Czytałem też ostatnio, że filmy .mkv można odtwarzać na niektórych modelach, więc ta opcja być może, ale nie musi.
Nie wiem czy słusznie, ale jakoś przekonany jestem do wyrobów firmy sony, jako, że blu-ray jest ich wymysłem... (o ile się nie mylę). Aczkolwiek jak inne są leszpe, oferują więcej to bez problemu zrezygnuje z sony. Prosiłbym o rady.
 

adam6150

New member
bilu napisał:
Witam i o rade pytam.
Chce kupić odtwarzacz br, z tym, że budżet jest mocno ograniczony. Chciałbym się zmieścić w przedziale do 700 zł. Z tego co patrzyłem na allegro to są sony S360, samsung P1500, P1580 i P1600, Sharp HP21S i LG BD350. Jest coś innego wartego uwagi, czy może, któryś z nich byście mogli polecić?
Mam plazmę Panasonica 37PV80P, czyli bez FullHD. Ale chyba i tak dużo na jakości nie stracę? :)
W sumie przeważnie oglądałbym filmy blu-ray i DVD. Czytałem też ostatnio, że filmy .mkv można odtwarzać na niektórych modelach, więc ta opcja być może, ale nie musi.
Nie wiem czy słusznie, ale jakoś przekonany jestem do wyrobów firmy sony, jako, że blu-ray jest ich wymysłem... (o ile się nie mylę). Aczkolwiek jak inne są leszpe, oferują więcej to bez problemu zrezygnuje z sony. Prosiłbym o rady.

Dodaj do tej kwoty ok 50-70 pln i kup LG 370 ( nie 350) albo sam 1600a. Szukaj ofert sklepow internetowych. Tam maja troche taniej. Sony fajny ale mało funkcjonalny. Obraz z plyt Blu-ray na każdym z wymienionych modeli jest b. dobry. Lg czyta dodatkowo pliki mkv .
(mkv to taki Blu-ray dla ubogich)
 

krisder

New member
Bez reklam
Jeżeli masz zamiar używać go do oglądania materiału z płyt BD to polecam Sharpa HP21s. W Saturnie, dwa tygodnie temu zakupiłem za "astronomiczną" kwotę 299pln. Na forach nie cieszy się dobrą opinią i jest tępiony za brak możliwości odtwarzania płyt z badziewiem ściągniętym z internetu. Dla mnie ten sprzęt jest bardzo dobry gdyż służy mi do tego do czego został stworzony.
 
Do góry