Tani Amplituner....

ulysse

New member
Witam

Potrzebuję Amplitunera do KD. Niedługo będzie Panasonic 50" PV80 niech się tylko pojawi :D Pokój ma 30m^. Ampli będzie prawie w 100% używany do oglądania TV bądz filmów DVD. Kolumny przód to Altusy 120, center to STX C-200, sub STX S-180, a o tylnych satelitach nie mogę powiedzieć wiele ... ale z tego co pamiętam to Unitry w metalowych obudowach (zmieniane głośniki były niedawno) W przyszłości będzie Odtwarzacz DVD Ferguson D-880 HX (obecnie jest manta ) Niestety mam ograniczony mocno budżet... około 800 zł . I teraz moje pytanie czy kupić coś używanego czy może nowy jakiś niski model ?

Z góry dziękuję za pomoc :)http://allegro.pl/item328132289_ferguson_d_880_hx_1080p_hdmi_usb_2_0_nowosc_.html
 

qura12

Member
Bez reklam
Za tyle najlepszym nowym ampem będzie chyba Yamaha RX-V361, ale nie wiem jak będzie ona grała na twoich głośnikach
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Może nie najmądrzejsza w Twojej sytuacji rada ale postaraj się zdobyć jeszcze 400 zł (może raty?) i zakup Harmana Kardona 147.

Pozdrawiam,
 

ulysse

New member
Zobaczę co da się zrobić w tej kwestii :) A jeśli jednak obstawalibyśmy przy tym budżecie ? Yamaha 361 zwracałem na nią uwagę i zastanawiam się czy może kupić coś używanego ale klasę wyżej ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry