Tani amplituner z wejściem optycznym

eXtremePL

New member
Witam,

kupiłem niedawno plazmę LG 50pv350. Co mnie smuci to brak w niej wyjścia słuchawkowego, a te jednak byłoby mi bardzo przydatne, bo nie zawsze mogę rozkręcić telewizor głośniej w pokoju. Dlatego stwierdziłem, że potrzebuję amplitunera, ale w tym miejscu nie bardzo wiem, co zrobić. Oczywiście najlepiej byłoby żebym kupił od razu ampli i kolumny i miał super zestaw, ale fundusze na to nie pozwalają. Myślałem kupić jakiś średni ampli- powiedzmy ONKYO 608/9 bądź trochę taniej 308/9 i cieszyć się dźwiękiem na słuchawkach, a dopiero za jakiś czas dokupić zestaw kolumn. Ale czy kupno w takim wypadku takiego ampli to dobry pomysł? Czy może rozejrzeć się za jakimiś tańszymi używkami z wejściem optycznym, bo takie w tv mam. Co byście polecili z takich używek no i ogólnie, może macie jakiś pomysł jak to rozwiązać?
 

eXtremePL

New member
Docelowo chciałbym, żeby były to kolumny pokroju Jamo 606, jednak w tej chwili i przez najbliższe pół roku wydanie 1400 na kolumny może być problemem. W chwili obecnej chciałbym mieć możliwość odsłuchu na słuchawkach i tu jest problem- kupować od razu coś lepszego czy jakąś prowizorkę używaną z wejściem cyfrowym. Pokój to 3x6m.
 
Z

zerga

Guest
onkyo 608/609 jak dasz rade bedzie bardzo dobrym wyborem jamo beda smigac na nich.lepiej zainwestowac w te modele ampli.bedzie bardzo dobrym pomyslem sluchawki odejda na drugi tor;)jak dokupisz glosniki:bober:
 
Ostatnia edycja:

blackbrother

New member
ja mam onkyo 608 i powiem tobie chłopie ze smiga az miło nie zamienilbym go na zaden inny jest po prosty rewelacyjny polecam a jezeli chodzi o onkyo 609 wygląd tego ampli mnie powalil jest boski
 

karl

New member
eXtremePL ... znam ten ból, ja już od pół roku szukam jakiegoś taniego amplitunera, tudzież jakiejś przejściówki żeby można było podłączyć do wejścia optycznego ... i nic. :/
Niestety było mi dane kupić telewizor bez wejścia słuchawkowego, wybuliłem za niego sporo kasy i to był mega błąd!
 
Do góry