Takiego laptopa jeszcze nie widzieliście...Prototyp laptop do gier firmy Razer ma trzy ....

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Takiego laptopa jeszcze nie widzieliście...Prototyp laptopa do gier firmy Razer ma trzy ....
Razer_Project_Valerie___Hinge_Close_Up.png

Czy laptop, który ma trzy ekrany jest równie dobry jak laptop z jednym ekranem ?
Razer Project Valerie to prototyp wielomonitorowego laptopa do gier.
Valerie ma zestaw ekranów, które ślizgając się na ekranie głównym dają trzy razy większą powierzchnię o konfiguracji trzech monitorów. Wynik wydaje się być najbardziej praktycznym laptopem do gier. To prawdopodobnie jeden z najbardziej niezwykłych laptopów w historii.
Razer_Project_Valerie___Front_Open.png

Ekrany są istotnym dodatkiem do komputerów stacjonarnych, pozwalając na wielozadaniowe wykorzystanie lub pozwalają grać z super szerokim polem widzenia. Blade Pro, GTX z kartą graficzną Nvidia GeForce 1080 i klawiaturą mechaniczną, jest skutecznym zamiennikiem komputera stacjonarnego. Do tej pory jeśli chcesz więcej niż jeden ekran musisz polegać na zewnętrznych urządzeń peryferyjnych. Projekt Valerie zmienia dotychczasowe działania.
Jest nieco cięższy i grubszy ale efekt...

[youtube]JTtQvQR99q0[/youtube]
The Verge
 

collider

New member
Bez reklam
Fajny pomysl, ale przedwczesny. Trzeba poczekac na masowa produkcje bardzo odchudzonych paneli a moze i rozwijanych i wtedy bedzie super.
 

_MarSs_

New member
Są już wyświetlacze o grubości całkowitej 4mm, a laptopy do grania i tak miały około 5cm grubości, więc moim zdaniem świetny pomysł!
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Czy tych ,,graczy,, nie wkurzają te czarne ramki oddzielające od siebie ekrany? Cena tego lapka będzie odpowiadała Pctowi, który go zje na śniadanie i wypluje.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
O tym samym pomyślałem. Prawdopodobnie żaden szanujący się gracz nie spojrzy na taki produkt. To raczej kolejny drogi gadżet.
Tak jak Asus NX90 - kilka lat temu (10?)
asus-nx90-foto_490.jpeg

prawdziwe WOW za wygląd, ale jeśli dobrze pamiętam kosztował ok. 10 tys. na ówczasy, podczas gdy topowy zwykły laptop ok 6 tys. Najlepsze w nim było to, że to kompletnie nie był przenośny sprzęt - 18.4 cala, kilka kg, niezłe głośniczki, raczej miał ładnie wyglądać na biurku - i na pewno tak było ;) Sam do niego wzdychałem...
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piramida
Ja zdecydowanie wolę jeden duży ekran aniżeli 3 mniejsze oddzielone ramkami, mnie by mega irytowało takie granie.

Ja tylko raz, w czasie studiów wywaliłem sporo kasy na Asusa G73JH.
Lapek sprawował się świetnie i Crysis'a itd łykał na full detalach, ale to wszystko było okupione dużą wagą i męczarnią w dźwiganiu tego na uczelnie czy weekendowe wyjazdy do domu, nie wspominając, że za te pieniądze miałbym stacjonarkę o wiele bardziej wydajną.

Mam znajomych posiadających wysokie modele lapków Alienware, na które wywalili po 8k zł, toż to głupota i jeszcze raz głupota.
 
Do góry