Tak ma wyglądać nowy model konsoli Sony PS3 - przecieki .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ps3-novo-anatel-hero.jpg

Technoblog opublikował zdjęcia rzekomego modelu PS3 .
ps3-novo-anatel-5.jpg

Modele wykorzystujące kody CECH-4011A i 4011B-Cech CECH-4011C i CONTAM z odpowiednią pojemnością 16, 250 i 500 GB podobno trafiły do certyfikacji.


alleged_new_ps3_TECNOBLOG_640_large_verge_medium_landscape.jpg


Konsola wspiera Bluetooth i WiFi 802.11b / g ( dlatego musiał przejść przez Anatel).

ps3-novo-anatel-2.jpg


ps3-novo-anatel-3.jpg

technoblog
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Najladniejsza jest poczciwa fatka, ktora mam i swiadomie nie wymienialem na to brzydkie kaczatko ktore mamy obecnie :)
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Oficjalnie zaprezentuja ja na gamescom. Z wygladu nie jest zla ale do xboxa360 slim to designerom z sony daaaaalekooo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niech moze designierzy wezma sie w koncu za 10 letniego pada, ktos wezmie do reki tego od x360 i 5x sie zastanowi zanim stworzy cos ponownie idiotycznego dla graczy z dlonmi 11 latka.
 

kini0

New member
Bez reklam
Co do pada zgadzam się w 100%. Miałem co prawda tylko PSX, ale jak teraz u kumpla biorę do ręki pad od PS3 chce mi się śmiać i płakać jednocześnie....
-prawie 40 letni facet z Europy nie jest w stanie wygodnie grac tym wynalazkiem.
 

krazy777

Member
Bez reklam
A ja tam nie narzekam w zasadzie na pada. Gram już na nim ok. 15 lat i dobrze się z nim czuję. Miałem wszystkie playe i zawsze dobrze mi się grało. Miałem też Xboxa i nie przypadł mi do gustu.
 

habbar

New member
lepiej na narzekajcie na pady , bo jeszcze do kazdej nowej wersji bedzie trzeba kupowac nowe , bo stare nie bedą kompatybilne.......ze jeszcze na to nie wpadli to sie dziwie
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakiej kazdej nowej wersji? Konsole nie wychodza co 12msc. a nawet jakby tak bylo kosztem poprawy ergonomi to ja chetnie zaplace za kazdym razem za nowe lepsze pady. Zycie jest za krotkie aby sie meczyc na tych wynalazkach tyle lat.
Jako stary konsolarz mam juz serdecznie dosyc tego pada, musialem mu zastosowac tuning aby poprawic ergonomie, co juz z zalozenia jest smieszne a i tak dalej nie moge zrozumiec kilku rozwiazan. Wiem ze sa osoby ktore lubia duala i szczerze im zazdroscze radosci z uzytkowania. Ja sie niestety mecze, tym bardziej ze na codzien uzytkuje takze pada od x360 i wiem o ile wiecej mozna by miec radosci z PS3.
Na szczescie ma sie pojawic urzadzenie dzieki ktoremu bedzie mozna wpiac pada od x do ps3, szkoda tylko ze trafia na rynek po tylu latach.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wszystko zalezy od budowy naszych dloni, jak sadze. Dla mnie galki od duala sa rozmieszczone idiotycznie, w koncu dlaczego ktos tworzac pada do xboxa nie rozmiescil galek w jednej lini? Wlasnie dlatego ze doszedl do wniosku ze te w dualu nie sa najszczesliwszym rozwiazaniem. Lewy kciuk lezy wyzej dlatego tez galka powinna byc wyzej. Nastepnie galki maja za duzy skok, dla mnie duza wada. Wypukle galki, to juz dla mnie kompletnie nie zrozumiale, na szczescie mozna dokupic gumki ktore w pewnym stopniu niweluja ten problem.
Trigery w dualu to juz dno, wypukle! Na szczescie ponownie ratuje nas tuning i plastikowe tandetne nakladki, ale dalej dzieli przepasc do fabrycznych triggerow od xboxa. Przyciski, mi bez roznicy ani lepsze ani gorsze, szczegolnie ze w padzie od xboxa juz jest obracany krzyzak. Takze jak widac zdania (lub moze dlonie) sa zroznicowane.
 

bojki

Member
Najwazeniejsze, zeby kolejne modele (PS3b i PS4) były cichsze!!
Pozyczylem ps3 od znajomego na kilka dni - wg. mnie najwieksza wada.

Pozdrawiam
Piotr
 
Do góry