Taga tav 606 v3 vs QQ5000

TheTester

New member
Mam takie nietypowe pytanie. Czy jesteście wstanie powiedzieć mi czy różnica jakościowa pomiędzy tymi dwoma zestawami jest na tyle znaczna aby uzasadniała ok. 500pln różnicy w cenie? Chce kupić te kolumny w zestawie z ampli i tyle mniej więcej różnią się cenowo. Nie mogę też znaleźć ich nigdzie, żeby popatrzeć sobie na nie, nie mówiąc już o odsłuchu. Ta dodatkowa kwota jest dla mnie spora i naprawdę wolałbym ją zachować dla siebie. ;) Jeśli ma ktoś jest wstanie przywołać jakieś analogie, to bym był wdzięczny.
 

Garett

New member
Róznica jakościowa niewiem osobiście od tygodnia posiadam qq5000 i póki co jak dla mnie rewelka nie mam porównania co do Tagi, choć przed zakupem w jedenym ze sklepów gośc mi mówil ze na tagi jeszcze nikt nie narzekał jednak bardzie polecił mi Quadrale .
 

TheTester

New member
Ok, dzięki za opinię. Niestety potwierdziła ona tylko, że oba zestawy są dobre. ;)
Używasz do tego suba czy tylko 5.0?
 

Garett

New member
Póki co tylko 5.0 jednak pomału chyba już planuje zakup suba, przy dobrym koncercie lub filmie by się przydał, u kumpla słuchałem na subie i jednak różnica jest.Pozdro
 
Do góry