TAGA HARMONY TAV-606 SE czy TAV-906

Henry

Active member
Bez reklam
@dawid, nikt nie doradzi ci lepiej niż własne ucho, słuchaj jak najwięcej, czasem nie warto zbytnio się spieszyć ;)
Obsidiany dorzuć do listy odsłuchowej, tylko weź pod uwagę, że mają boczny głośnik niskotonowy, przy tych konstrukcjach powinno się zapewnić kolumnom trochę przestrzeni. Jeśli z miejscem masz problem to skup się na kolumnach z przednim "otworem"
 

dawid_1986

New member
Heh, ciężki orzech do zgryzienia. Miejsca to mam w tym salonie bo jestem fanem stylu minimalistycznego i nie jest zagracony
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ile maks chcesz na sprzęt przeznaczyć?
Skoro lubisz minimalizm i masz trochę przestrzeni, to ciekawe i nieźle brzmiące są Audio Pro Avanto, Obsidianów też mógłbyś posłuchać, do tego jeszcze Boston Acoustics CS260.
Ale amplituner ciut lepszy by się przydał....
 

dawid_1986

New member
Wiecie co! Byłem przejazdem w sobotę na odsłuchu w Rzeszowie. Wcale nie jest tak źle z tymi Tagami. No, ale ja słuchu nie mam.
 

tomek_lyse

New member
Witam, ja mam zestaw tAGA TAV 606 V3 ORAZ DENONA X1000, kupiłem w ciemno i trafił mi się jakiś dziwny egzemplarz denona w którym po jakichś 3 godzinach grania spaliła się płyta główna nie wiedząc czemu, na szczęście sprzedawca zadeklarował się zwrócić pieniądze. Wracając do tematu to na pierwszy odsłuch szału nie było, ale po skalibrowaniu mikrofonem i kilku moich ustawieniach całkiem fajnie to zagrało, nie dość że bardzo czysto to jeszcze i basik całkiem niezły, wszystko oczywiście w stereo, tak że polecam ze swojej strony
 
Do góry