Taga F-100 i Quadral Shogun X

WiTT

New member
Bez reklam
Tagi te w wersji Platinum są tak udanym produktem, że o wiele bardziej znane marki w tym przedziale cenowym nie powstydziłyby się ich mieć w swoich szeregach. Nie mówiąc że i wykonaniem i jakością grania sporo wykraczają ponad to co kosztują. Także nie może być tu nawet wzmianki o jakimkolwiek chłamie. Należałoby spytać jak im się udało zrobić tak dobrze w takiej cenie ;)
Ja mam swoje już prawie 8 miesięcy a nie czuję bym ochłonął, dalej się cieszę jakbym dopiero co nowość rozpakował i podłączył :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
moje kryteria były: w przedziale 2 - 2,5k zł za fronty, biorąc pod uwagę metraż 20m2 (80% pomieszczenia i tylko pod kino/muzykę), podłogowce, BR przedni, bi-amp, wygląd :)
Nachodziłem się, nasłuchałem: MA, KEF, QQ, AQ, BA, Magnat, Roth Oli, Tonsil, Tannoy i pewnie jeszcze jakieś a już nie pamiętam. Jako ciekawostkę miałem monitory RLS Callisto - skubane nie jedne podłogowce położyły. Ale chciałem podłogowce.

Zastanawiałem się czy nie brać F-100, bo u blackninja rabacik na F-60 dobry dostałem :), ale bałem się że przesadzę z wielkością do pokoju. F-60 spokojnie dają radę u mnie. Filmy oglądam trochę ponad połowę w NAD głośności. Muzyka stereo w bi-amp spokojnie mniej niż połowa i jest głośno.
 
Do góry