TAGA - co to za głośniki?

pibull

New member
Jak jesteś taki mądry to poproś o odsłuch w jakimś salonie.

Pioneer gra bardzo sucho - w przeciwieństwie do cieplutkiej, efektowej kody!
Ja nie mam zestawu za 1500 zł. - normalnie bez mega rabatu ten zestaw kosztuje:
Kolumny + sub - 1699 zł.
Elektronika - Ampli - 949 zł.
- dvd - 179 zł.

W zestawach razem tego nie sprzedają - za dobre żeby było tak tanie!

Dokładnie to było tak:

Zamówiłem zestaw:

- Ampli 505x
- dvd 500
- kol. koda 707v2
- sub koda sw 1000
Sprzedawca przyjął zamówienie (z rabatem 200 zł - czyli z 2000 na 1800) , po chwili do mnie zadzwonił, że suby kody w kolorze wiśni ( taki zamówiłem ) się skończyły i zaproponował mi troszkę droższy Taga tsw-100 ( dokładnie 120 zł. z tym że powiedział że muszę dopłacić tylko 50 zł.) .
Ja się zgodziłem i czekałem aż zestawik przyjedzie do mojego sklepu.
Na następny dzień podjeżdżam do sklepu i odbieram zestaw - Sprzedawca mnie informuje , że kolumny też dojechały przez pomyłkę taga 505 ( koda 707v2 + sub koda sw 1000 kosztują 1450 zł.; zestaw tagi 1699 ) a ja musiałem tylko dopłacić 50 zł. za tą dogodność :)

Poza tym dvd odrazu sprzedałem ( posiadam jeszcze koda 504d, która lepiej chodzi, czyta wszystkie płytki - nawet te bardzo porysowane i ma więcej opcji korektora, regulacji obrazu i dźwięku )

Podłączyłem to dobrymi kabelkami ( dvd z ampli - optyk Profigold 1m.- 79 zł. ; fronty i central - Profigold 2,5 mm2 w technol. bass conductor - 1m kosztuje 10zł. ; Surroundy Prof... 1,5 mm2 też w tej technologii - 7 zł 1m ; suba Profigoldem 3m - 69 zł.

Uwierzcie mi że efekt jest piorunujący !!!

Słuchałem tego sprzętu na zwykłych marketowych kablach i pozmieniałem na dobre - różnica jest jakbym podłączył o 2 klasy lepszy sprzęt w pokoju.

Tak nawiasem to szukam dvd samsung dvd-hd 950 - podobno rewelka ( wymienie kodę 504 d) tylko nigdzie w przyzwoitej cenie nie jest dostępny.

Pozdrawiam.
 

marcin29

New member
Witam!. Mam Tagi TAV 405. Jestem z nich umiarkowanie zadowolony. Góra OK. basu trochę mało ( nie ma sie spodziewać rewelacji po tak małych głośniczkach basowych). W połączeniu z Paradigmem PS1000 całość spisuje się przyzwoicie:)
 

fishbin

New member
A co możecie powiedzieć o takim zestawie bo zastanawaiam się nad kupnem-
Zestaw Harman Kardon AVR-156 + Blu-Ray BDT-20 +TAGA TAV-306
Cena - 2600,00 PLN
 

fishbin

New member
pomoc

Mam prośbę do forumowiczów.
Chciałbym kupić sobie przyzwoity sprzęt w postaci kina domowego ale bardziej nastawionego na odsłuch muzyczny niż wybujałe funkcje przy oglądaniu filmów. Do wydania mam 3500,PLN i chciałbym w tej cenie kupić jakiś zestaw z odtwarzaczem Blue ray i głosnikami 5.1.
Mam małe mieszkanie, więc moc nie jest aż tak istotna. Możecie mi coś doradzić?
Z góry dziekuję za pomoc.:blagam:
 

audiodasik

New member
Witam,

jak Taga harmony TAV 606F zagra z amplitunerem Cambridge Audio Azure 540R v3?. Jestem ciekaw, bo opinie na temat tych tanich kolumn są bardzo dobre.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Witam,

jak Taga harmony TAV 606F zagra z amplitunerem Cambridge Audio Azure 540R v3?. Jestem ciekaw, bo opinie na temat tych tanich kolumn są bardzo dobre.

CA Azure już masz, czy dopiero chcesz kupić?
Mimo, iż to nie jest sprzęt "pierwszej młodości" dla mnie grzechem byłoby podpinać takie kolumny pod ten ampli;)
 
Do góry