Tablet - do 500zl czy moze do 1000?

Dembiu

New member
Witam,

Sprawa jest prosta - potrzebuje tabletu który będzie mi służył do prezentacji, a także do podstawowych funkcji czyli - internet,filmy itp.

Widziałem na allegro jest spory wybór do 500zl, nawet za 300zl można coś dostać. Tyle, że zaraz to sprawdziłem i jest wiele zdań gdzie poleca się poczekać, dołożyć te 400zl i kupić np. Galaxy, ponieważ najtańsze modele tabletów to czysta katorga.

Tak więc - warto poczekać i dołożyć czy jednak wystarczy mi tablet niskobudżetowy?

Za wszelkie opinie - dziękuję.
 

Dembiu

New member
Osobiście jestem zwolennikiem zakupu czegoś porządnego, ale naturalnie nie lubie wydawać kasy na coś zbędnego.
Tak jak wyżej pisałem, chce robić prezentacje i mają być dobre, ma iść płynny przekaz potem, czy te duperelki za 300-500zl stykna czy jednak odczuje się różnice kupując Galaxy? Warto?
Pytam ponieważ nawet jeszcze nie bawiłem się tymi urządzeniami - przejde się rano po sklepach.
Puki co za podpowiedź w tej kwestii będę bardzo wdzięczny.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
wiljasz .. Twój avatar kieruje Ciebie jednoznacznie, tak mi sie wydaje.
Kwestia , który model. Osobiście posiadam Samsung GT-P7320 (taki tam prezent) :) Trzymałem w ręce (chwil kilka) Ipada 3. Jest różnica na plus Ipada oczywiście, ale czy warta ok. 900 zł (dla tabletów o zbliżonej funkcjonalności) ? Nie mój problem, ale moim zdaniem nie. Odradzam tablety za małe pieniądze (do 500 zł ..).
 
Do góry