Ta sama antena - różne platformy

Barok

New member
Witam,
Korzystałem z Cyfry+. Po roku przesiadłem się na "N"-kę. Musiałem trochę pokręcić anteną, a i tak jakość mam 60%. Ale działa i obraz jest OK. Oznacza to jednak, że Cyfra i N-ka mają w innych miejscach transpondery na satelicie. Mam konwerter TWIN i chciałbym w kuchni, na małym LCD oglądać Cyfrowy Polsat - najtańszy abonament za 9,90 PLN. Krótko mówiąc jeden kabel do N-ki, drugi do Cyfrowego Polsatu. Obawiam się tylko czy sygnał będzie OK. Czy da się oglądać N=kę i Cyfrowy Polsat razem na tych samych ustawieniach anteny? Napiszcie, please czy macie jakieś doświadczenia w tej sprawie. A może jest sposób, żeby oglądąć N-kę na dwóch telewizorach, ale na każdym inny program?
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Jeżeli bez problemowo odbierasz sygnał z Nki to z Polsatem nie powinno być żadnych problemów , z ciekawości jaką masz wielkość anteny.
Nki na dzisiaj nie ; podzielisz; aby z jednego dekodera odbierać na dwóch telewizorach.
 

Barok

New member
Minimalne ruchy anteną i konwerterem. Ale jednak musiałem to zrobić, bo jakość była fatalna, a powinna być - przed uaktywnieniem - minimum 60%.
Ja mam czaszę 80 cm.
 
Do góry