T650 vs Q60T

Farrik99

New member
Witam.
Nosze się z zamiarem zakupu mojego pierwszego soundbara do telewizora Thomson z 2017r.

Salon w bloku, około 23m2, odległość od tv 2,5m

Zastanawiam się miedzy modelami T650 (999zl) oraz Q60T (1499zl)

Zastanawiam się, czy warto dopłacić 500zl do modelu z
Serii Q, który w myśl producenta ma poprostu lepiej współpracować z telewizorami Samsung Qled.

Przemawiają do mnie dodatkowe 2 głośniki w serii Q, pytanie czy jest to aż
Tak mocno odczuwalne aby wybrać ten model. Oraz czy ogólna jakość dźwięku w serii Q jest odczuwalnie większa niż w przypadku serii T???

Zależy mi przedewszystkim na dobrych, głębokich basach oraz wyraźnych dialogach.

Pozdrawiam :)
 

merio

New member
Q60t za 1500? Daj sobie spokój z elektromarketami. Wejdź na aledrogo i kupisz nówkę za 1100-1200 z możliwością zwrotu. Mam q60, ale nie mam porównania do 650. Q60 gra jak cie mogę w sypialni, ale ja jestem spaczony typowym kinem domowym i do tego dźwięku co najwyżej mogę porównać.

Strzały, wybuchy plastikowe. Jakby się dusiły, ale lepsze to niz głośniki w moim tv. TV się chowa.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Farrik99

New member
Q60t za 1500? Daj sobie spokój z elektromarketami. Wejdź na aledrogo i kupisz nówkę za 1100-1200 z możliwością zwrotu. Mam q60, ale nie mam porównania do 650. Q60 gra jak cie mogę w sypialni, ale ja jestem spaczony typowym kinem domowym i do tego dźwięku co najwyżej mogę porównać.

Strzały, wybuchy plastikowe. Jakby się dusiły, ale lepsze to niz głośniki w moim tv. TV się chowa.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

No dobrze, ale czy jeśli nawet znalazłbym taki soundbar za 1200zl to czy warto.
W moim przypadku to akurat pierwszy soundbar, w sklepie dzwiek zrobił na mnie wrażenie, a
Odczucie w małym pomieszczeniu będzie na pewno jeszcze lepsze niż na dużej sali w sklepie.
 
Ostatnia edycja:

merio

New member
No dobrze, ale czy jeśli nawet znalazłbym taki soundbar za 1200zl to czy warto.
W moim przypadku to akurat pierwszy soundbar, w sklepie dzwiek zrobił na mnie wrażenie, a
Odczucie w małym pomieszczeniu będzie na pewno jeszcze lepsze niż na dużej sali w sklepie.
Nie wiem co ci napisać. Zastanawiam się nad zwrotem bo jeszcze mam czas. Odgłosy strzałów, wybuchów tragiczne choc zmieniam ustawienia. Do tego w wielu filmach z netflixa w 5.1 słabo słyszę dialogi. Reszta ma przewagę nad głosem. Tak jest głównie w filmach akcji. Raczej zwrot i szukanie czegoś innego ...

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Farrik99

New member
Kupiłem t650, gra wybornie. Basy, głębia, wszystko pięknie gra

Można zamknąć, dzięki za podpowiedzi
 
Do góry