szybkie pytanie szybka odpowiedz

bronekwoj

New member
akwidzynski ty chyba chcesz zebym spal na ulicy przeciez zona to by mnie chyba otrula podczas podawania mi obiadu jeli by sie cos stalo z tym tv a serwis by tego nie naprawil nie mowiac ze nie wymieniliby tv oj ale by sie w domu dzialo oj dzialo
 

frikoazs

New member
Witam,
Właśnie kupiłem sharpa aquosa i mam pytanie, czy da sie w nich odtwarzac filmy wraz z wyswietlaniem napisów ? próbowałem uruchomić z napisami ale mi się nie udało. z góry dzięki za odpowiedź.
 

bronekwoj

New member
przypadkowo trafiłem na forum wypowiedzi ludzi którzy kupili tv toshiby i jak im sie zepsuł to mieli ogromne problemy z serwisem czy to z naprawa czy z wymiana czy jest tak rzeczywiscie ze serwis toshiby jest beznadziejny ,czy serwisy firm SONY SHARP SAMSUNG sa o wiele lepsze w podejsciu do klienta czy wszystkie sa jednakowe i traktuja nas jak zlo konieczne
 

GrzegorzCha

New member
Bronekwoj, wyhamuj trochę, bo Cię stres zabije zanim się nacieszysz swoim nowym telewizorem, a na nim nawet miejsca na urnę z prochami nie ma. Nie martw się na zapas. Jesli TV kiedykolwiek Ci się zepsuje, to złe kontakty z serwisem jakiejkolwiek firmy można szybciutko naprawić poprzez znajomość przysługujących Ci praw, uzyskanie porad na forum, albo kontakt z lokalnym rzecznikiem praw konsumenta.
Oglądaj ile wlezie, ciesz się obrazem i nie martw się o rzeczy, które nigdy pewnie nie nastąpią.

Jeśli szukasz potwierdzenia trafności Twojej decyzji, to jeśli podoba Ci się obraz wydobywający się z telewizora, potwierdzam - wybrałeś najlepiej jak można było.
 

frikoazs

New member
szkoda myślałem ze można odtwarzać z napisami w plikach tekstowych... ;/ chociaż ciągle jak nacisne przycisk który przy ogladaniu tv włącza napisy chyba z telegazety to wyskakuje informacja - napisy wyłącznone.
 
Ostatnia edycja:

akwidzynski

New member
Bez reklam
akwidzynski ty chyba chcesz zebym spal na ulicy przeciez zona to by mnie chyba otrula podczas podawania mi obiadu jeli by sie cos stalo z tym tv a serwis by tego nie naprawil nie mowiac ze nie wymieniliby tv oj ale by sie w domu dzialo oj dzialo

hehe spokojnie bronekwoj, żone też można wymienić :D
Ja nie mogę się doczekać na mojego LE820 jak mi sie spodoba to zostaje jak nie biorę WL753 i będę się z Toba martwił o serwis gwarancyjny :D
Pozdrawiam
 

bronekwoj

New member
dzieki serdeczne akwidzynski jezeli cos pojdzie nie tak to wymienie i telewizor i zone moze jedno z tych dwoch bedzie lepiej dzialac:D
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Dzis znow bylem w markecie. Papatrzylem troche na 3D Samsung C7000 oraz C8000 w okularkach efekt super jestem pod wrażeniem 3D :eek:k:. Osobiscie to strasznie meczy wzrok. Moze dlatego ze mam wade wzroku i oczopląs :D to mi jeszcze bardziej wszystko myrgało :)
Dobra, a teraz do sedna sprawy, czyli Sharp LE820
Kupiłem gazetkę z testem LE820 w ktorym dostaje 38/40 obraz, a w innej gazecie co kupiłem jedynei 13/20 :D. Z tego wynika, ze przy tym TV to jest indywidualne podejscie, czy sie obraz podoba, czy nie.
Pozdrawiam
 
Do góry