Szybkie pytanie o LG 65UH6257

nce

New member
Witam jak w temacie jest oferta w neonecie na ten model 4999zl czy to dobra oferta?

Ale co ważniejsze czy to przyzwoity telewizor czytałem coś o udawany 4k, widziałem go na żywo sygnał był z naziemnej tvp2 (barwy szczęścia) i obraz był słaby mimo ustawiania kolorów jakiś taki postrzepiony, kolory słabe... A obok był jakiś samsung full hd z tym samym sygnałem i obraz był lepszy... Tylko że to było 60" w sklepie twierdzą że z cyfrowego Polsatu obraz będzie lepszy, czy to prawda?

Poza tym w internecie prawie nic oni niema..
Znalazłem tylko coś o LG UH556257 ale czy opinie będą wiarygodne do 65"?
Będę wdzięczny za pomoc bo został im ostatni tv i musze się spieszyć, ale czy warto go kupić?

Przepraszam admina bo ten sam temat jest w LCD/lg
A dokonca niewiem gdzie to zamieścić stąd zmiana
 

nce

New member
Dzięki ale te parametry niewiele mi mówią,..., są w normie czy wtej cenie to słabo i czy zaulwaze różnice przy normalnych programach? wart ceny czy szukać dalej? Może jakaś propozycja koło 5000 -6000 zl
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do 5 tyś zł masz 100Hz tylko Hitachi 65HZT663 za 4850 zł .
Bardzo dobre oceny zbiera Hitachi 65HZ6 za 5250 zł .
Dobry obraz po kalibracji ma TCL 65S7906 za 4699 zł - matryca 100Hz ale wspomaganie 50Hz.
 

nce

New member
To może zmienię kategorie na porządne fhd, teraz mam lg50pa6500 plazma i do moich potrzeb jest ok ale potrzebuje czegoś do normalnej tv bez sportu, będzie zato Ps4 i musi być 65" w cenie do 6000 zl 6300 tez mnie nie zbawi ale im mniej tym lepiej
 
Do góry