Szybki wybór TV za około 1000 zł

geo78

New member
Słuchajcie, jest taka oto potrzeba. TV na prezent na 65 urodziny mojej mamy. Z uwagi, że pomysł zrodził się dziś a urodziny są jutro to zakup ograniczam wyłącznie do sklepów stacjonarnych w Toruniu.
Kwota jest ograniczona do tysiąca złotych (maks 1200 ale to naprawdę musiałoby być uzasadnione).
Nie będę się rozpisywał o warunkach w jakich TV będzie użytkowany. Najważniejsze to prosta obsługa (nie wiem czy są TV z funkcją SLEEP dostępną pod jednym przyciskiem tak jak to dawniej było chociażby w Neptunach czy Elemisach) i wyraźny obraz. Nie chcę telewizora, który wymaga wiedzy tajemnej żeby z niego korzystać.
TV będzie służyć wyłącznie do oglądania NTC i to w dodatku tylko 4 kanały TVP1 HD, TVP2 HD, Polsat i TV Regionalna.... czasami TVN.
Po pobieżnym przejrzeniu oferty RTV EURO AGD znalazłem dwa modele LG 540 i nowy model 5610...
Poradźcie coś :)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Myślę że lepiej wziać coś porządniejszego jednak jeśli to ma być na prezent.
Zobacz
Sharp 32LE350 (choć lekko trudne menu jest)
Toshiba 32L2433
Sony 32R420
Jakościowo to już przyzwoite produkty dobrze radzące sobie ze zwykłą telewizją naziemną, estetycznie wykonane.
 

geo78

New member
Ok. Jutro rano sprawdzę dostępność tych modeli w mojej okolicy. Ponadto od jutra są nowe "gazetki" to może załapię się na jakieś promocje.
 

Tomkin

Member
Przed takim samym wyborem stałem kilka dni temu, też kupowałem mamie na prezent,
Kupiłem w Carrefour ********************* 40' full hd i 100Hz. - maja w gazetce promocje. Tak wiem, jestem z branzy , wczesniej nie pomyslalbym zeby kupić TV w foodzie, ale zainstalowalem mamie i powiem szczerze, naprawde ładnie świeci i do tego ma juz 40'. W tych pieniadzach o takich parametrach nie ma szans znalesc coś podobnego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z dobrych w uzasadnionej kwocie masz Panasonica 32AS400, Sharpa 32LE350, Toshiba 32L3433,Philipsa 32PHH4109
 

geo78

New member
Myślę że lepiej wziać coś porządniejszego jednak jeśli to ma być na prezent.
Zobacz
Sharp 32LE350 (choć lekko trudne menu jest)
Toshiba 32L2433
Sony 32R420
Jakościowo to już przyzwoite produkty dobrze radzące sobie ze zwykłą telewizją naziemną, estetycznie wykonane.

Czym różni się podana tośka od 32L4333DG bo gubię się w tych oznaczeniach?
ok chyba już wiem, ten Twój typ to nowy model z 200 Hz... tylko czy go dostanę od ręki hmm..
 
Ostatnia edycja:

geo78

New member
Z dobrych w uzasadnionej kwocie masz Panasonica 32AS400, Sharpa 32LE350, Toshiba 32L3433,Philipsa 32PHH4109

Panasa nie mogę namierzyć w sklepach... Tośka to jednak już pułap cenowy bliżej 1400 zł więc odpada, ale ten Philips jest w bardzo atrakcyjnej cenie 899 zł.
 

geo78

New member
kiki ja wiem że panasonic to udany model ale różnie jest z jego dostępnością i obawiam się, że nie dostanę go w Toruniu od ręki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dzisiaj zamawiasz - jutro masz w domu. Nawet nie musisz wychodzić i szukać.
Jazda po mieście i czas stracony na szukanie to koszty zdecydowanie przewyższające dostawę tego telewizora do Twojego domu.
Są dostępne od ręki.
Napisz na PW. W końcu jesteś niebieski ...
 

geo78

New member
i tu jest własnie ten problem, że potrzebuję go na dzisiejszy wieczór... tak to jest jak się człowiek na ostatnią chwilę obudzi
 

geo78

New member
TV kupiony. Miał być 32 calowy ale po namyśle padło na 40". Różnica w cenie do 300 zł. Zostałem przy modelu Toshiba 40L2433. Na szybko to mogę napisać, że obraz całkiem przyjemny. Są pewne ustawienia ale na razie nie wiem do czego służą bo nie ma opisu w instrukcji. Nie wiem co warto włączyć a co nie żeby być zadowolonym maksymalnie z obrazu. Telewizja naziemna powiedzmy tak na 3+/4-. Film z usb to już pełna 5 :)
Bezcenna mina mamy, która szukała swojego prezentu i jakoś nie mogła zauważyć ;)
 
Do góry