szybka podpowiedz sony 55hx850 czy Philips 55PFL7007K?

Tomek Koko

New member
Bez reklam
No właśnie tego nie rozumiem. Jestes Kiki jedyną osobą , która uważa ze ten philips jest lepszy od hx850. W wszystkich testach sony zdobywa więcej pkt.
 

gacek80

New member
tomek ja tez tego niestety nie rozumiem...wlasnei kiki mi tak mieszal w glowie z tym philipsem....:Dszkoda ze przentacje w domu nie sa tansze bo bym wtedy byl pewien co wybrac:)
 

gacek80

New member
amaniq ja wiem...masz tez troche racji...
ale gdybym ja wychodzil na miasto i udawal tyle kasy to bym sobie nie mogl pozwolic na taki tv:(
fajna sprawa z tymi prezentacjami ale wedlug mnie sporo za drogie niestety...mnie sie wydaje ze jakby byly tansze to duzo ludzi by sie pozwolilo na takie cos gdyz z tego co tu czytam to mnostwo ludiz ma problem z wyborem tv...a niestety dla wiekszosci sa to duze wyrzeczenia i oszzczednosci i dodatkowo wydac kaske na taka przentacje wola dac na 5 letnia gwarancje w sklepie itp....moze sie myle ale to jest tylko moje zdanie....pozdrawiam...:)
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
NO to ja pękłem i zamówiłem 55hx850. Liczyłem ze ceny spadną ale jakos nic sie nie dzieje wiec sie poddałem :). NIe chce juz dłużej czekać.
 

KAZMISH86

Member
tomek koko
gratuluje....ja tez kupiłem już 2 miesiące temu ten tv....i jeste bardzo zadowolony:)....tobie tez zycze żebys miał takie same wrazenia:)
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
no jak na razie to sie troche pospieszyłem. Złożyłem zamówienie wiec myslałęm ze go kupiłem. A tu sie okazuje ze musze czekac na potwierdzenie przjęcia zamówienia bo sprzet niby jest na stanie ale to ze zamówiłem o niczym nie swiadczy. Niby nic takiego poza tym ze nadal nie otrzymałem tego potwierdzenia. :)
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
No to dojechał po małych perypetiach. Pierwsze wrazenie jeśli chodzi o obraz średnie. Dwa dni zabawy i było ok. Na szczęście znalazłem ustawienie podane chyba na flatpanel i po małej ich przeróbce rewelka. Aż oczy bolą bo trudno sie oderwać i człowiek nie zauważa jak mijac cały dzień spędzony przed tv.
 

accu

New member
Bez reklam
No to dojechał po małych perypetiach. Pierwsze wrazenie jeśli chodzi o obraz średnie. Dwa dni zabawy i było ok. Na szczęście znalazłem ustawienie podane chyba na flatpanel i po małej ich przeróbce rewelka. Aż oczy bolą bo trudno sie oderwać i człowiek nie zauważa jak mijac cały dzień spędzony przed tv.

Witam uprzejmie,

Najważniejsze , że jesteś zadowolony , bo to w ogólnym rozrachunku jest przecież najważniejsze .

Nie zapomnij jednak o wiosennych , długich spacerach ;-) , bo kondycja też ważna rzecz .
Życzę długiego , bezawaryjnego użytkowania zakupionego , udanego modelu telewizora firmy
Sony , jakim jest 55HX850 .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Dzięki Accu. Póki co nie zapominam ani o spacerach ani o rowerowych przejażdzkach i mimo ze pojawił sie czerwony pixel to uważam ze życie jest piękne :) pozdrawiam . Niech żyje wiosna. NIe wiem jak u was ale w Bydgoszczy rządzi piekna pogoda :)
 

rybka.w

New member
Witam.
To polecam Ci jeszcze zamówienie profesjonalnej kalibracji. Dopiero wtedy zobaczysz jak powinien wyglądać obraz :) Ja też miałem ustawienia z różnych źródeł z internetu. Z flatpanelshd też. Teraz jak włączę ustawienia te z flat..... to dopiero widzę jakie są realistyczne moje aktualne ustawienia po kalibracji. Niestety, ale podobno każdy TV wymaga indywidualnych ustawień z uwagi na różne czynniki np. oświetlenie pomieszczenia, nasłonecznienie itp.
Ja odnosiłem się do kalibracji sceptycznie, ale chylę głowę, bo ta ma naprawdę sens.
Żeby nie było reklamy z mojej strony to nie podam firmy, która ją wykonywała.
Pozdrawiam.
 
Do góry