Szyba w amoi

mickie121

New member
Mam problem, pojawiły się smugi na szybie od wewnętrznej strony a nie wiem jak się dobrać do środka aby je wyczyścić. Może ktoś wie jak ściągnąć szybę, czy jest ona na zatrzaski czy należy się dobrać przez tylny panel a może należy wysłaćtv do serwisu?
Proszę o pomoc.
 

mickie121

New member
szyba nie jest problemem

Witam,
już wiem w czym problem, a przynajmniej w czym go nie ma.
Udało mi się ściągnąć szybę, wymagało to wprawdzie stałego odłączenia jej od obudowy, do której jest przymocowana gumowatym klejem (naprawdę mocno).
Po zdjęciu szyby okazało się jednak, że to ani szyba nie jest brudna ani ekran lcd :(
Problem jest po wewnętrznej stronie ekranu - w tym momencie nie mam pojęcia na czym to polega - w każdzym bądź razie problem jest rozwojowy - smugi powiększają się. Napisałęm do amoi'a ale nie przysłali żadnej odpowiedzi. M
Może ktoś z użytkowników wie w czym jest problem i jak można go rozwiązać (naprawić czy wywalić?) :(
Załączam zdjęcia ze smugami są po prawej stronie ekranu.
Pozdrawiam wszystkich.
 

Attachments

  • smugi.jpg
    smugi.jpg
    64,2 KB · Wyś: 166
  • smugi1.jpg
    smugi1.jpg
    44,1 KB · Wyś: 146

ewasz57

New member
Też mam podobny problem z Amoi.
Wygląda to jak zaciek, ale wydaje mi się, że się powiększa i ciemnieje.
Najbardziej widać to na szarym kolorze.
Napiszcie, czy poradziliście sobie z tym problemem.
A co na to serwis?
 

jankos

New member
No ja nie mialem czasu chodzic za tym problemem swieta sylvek + duzo pracy = masakra ;] po nowym roku pochodze po servisach .
A wy jak tam jakies postepy czy juz wywaliliscie tv ?;]
 

mickie121

New member
dalej nic

WItam,
niestety nic w tej materii u mnie się nie dzieje - brak czasu, problem niestety powoli się zwiększa.
Chyba serwis będzie najlepszy (digitalo powiedziało aby do nich przyjechać ale dla mnie to trochę daleko więc może Wy spróbujecie).
Pozdrawiam
 

roxson

New member
Smugi w Amoi

Witam
mam ten sam problem.Amoi kupilem w Dreznie w Cyberporcie.W grudniu wyslalem im e-maila z dokladnym opisem problemu-brak odpowiedzi.Z tego co wiem,to jest tylko jeden punkt serwisow w Europie,w Niemczech.Pozdrawim
 

roxson

New member
Serwis Amoi

Witam podaje serwis TV Amoi w Europie
CVG Pegasus Computer GmbH
Bernauer Str. 60
99091 Erfurt

Tel.: +49 (0)361 - 55 47 712 Mo-Fr: 8:30 - 18:00


link do stronki http://www.amoi.tv/#
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przesłanie telewizora kuriem podniesie koszty tego telewizora do kwot Loewe lub Pioneera.
Kilka dni temu pokazywali program o Bułgarii. Konkluzja była taka że Bułgarzy wolą dozbierać pieniądze na coś porządnego i markowego czekając na wymarzony sprzęt nawet znacznie dłuzej. Nie kupią dvd za 100 zł , ale nie muszą się też obawiać żadnych kłopotów serwisowych . Bo znany producent dba o swój Image.
W przypadku Amoi trudno nawet coś mądrego powiedzieć. Cena nie usprawiedliwia krótkiego czasu pracy telewizora.
Serwis gdziś tam ....
Sprzedawcy gdześ tam.....
Producent gdzieś tam....
Importer gdzieś tam .....
W przypadku kłopotów wszyscy chowają głowę w piasek
Nie brzmi to pocieszająco .
 
Do góry