Szukam Telewizora HD

ProroK

New member
Witam, na wstępie powiem że w kwestii telewizorów jestem kompletnie zielony ;) rozmawialem z wieloma osobami i dowiedzialem sie ze porzadnego telewizora HD ( nie zadne hdready :p) nie mozna kupic ponizej 4000-5000 tys zl, jednak chcialem zwrocic się do specjalistów więc oto moje wymagania co do tv ;)

Chciałbym kupić go pod względem mojego PS3 i Dosyć małego pokoju(4x3)
oczywiscie jak naj taniej i jak naj lepiej =] TV ogolnie ogladam bardzo malo, przy okazji siedzenia przed pctem i wieczorami w lozku :), przedewszystkim zalezy mi na PS3 =] gram teraz na zwyklym starym telewizorku i jednak te "kwadraciki" mnie nie sadysfakcjonują :p

Z góry dzięki za pomoc ^^
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
to powinieneś sprawdzić
37 R 82/81 Samsunga
0383c359ec7e3613med.jpg



http://images20.fotosik.pl/306/0383c359ec7e3613med.jpg37 JVC G 80
5edcd9104f765ee4med.jpg


Toshiba 37 3030D

3d051a2c3817a5b6med.jpg


Benq 37 full hd z sygnału SD / TVP/ w porównaniu z plazmą
Panasonica PV 70

4547e579015bcc89med.jpg

ebdb2fda0575071dmed.jpg
http://images20.fotosik.pl/306/ebdb2fda0575071dmed.jpg
 

oskarsandman

New member
Kup sobie Samsunga R 82b / 81b .
37calowy jesli masz 4000tys zlotych i nie przerazi cie wielkosc tv.
32 calowego jesli masz 3000 tys. zlotych, wielkosciowo sredni, ale masz ekran blizej niz 2-3 metry od siebie.

Nie zapomnij rowniez o dobrym kablu hdmi do podlaczenia konsoli z tv.

Smuzenia nie ma, testowane na x-boxie 360 / podlaczanym kompie (pro evo 6 i medieval 2 total war).
 
Ostatnia edycja:

djwito

New member
ProroK napisał:
rozmawialem z wieloma osobami i dowiedzialem sie ze porzadnego telewizora HD ( nie zadne hdready :p) nie mozna kupic ponizej 4000-5000 tys zl, jednak chcialem zwrocic się do specjalistów więc oto moje wymagania co do tv ;)

Kolego, nie bój się "hdready" ;) Bo z "pełnego" HD (wbudowanego w TV) u nas, czyli w Polsce raczej raczej nie będziesz korzystał. Chyba, że będziesz obdierał cyfrowe przekazy TV naziemnej w HD. W TV hdready masz pełne HD podłączając go do np. do tunera sat HD lub do konsoli HD. Lub oczywiście odtwarzacza HD dvd.
Pozdro.
 

b4k1

New member
Samsung R82/R81
nie jest FullHD, tylko HDready..


z fullhd w mniejszej cenie to: LE40F71B

pozdrawiam
 

foamclene

New member
No nie calkiem biorac pod uwage konsole

djwito napisał:
Kolego, nie bój się "hdready" ;) Bo z "pełnego" HD (wbudowanego w TV) u nas, czyli w Polsce raczej raczej nie będziesz korzystał. Chyba, że będziesz obdierał cyfrowe przekazy TV naziemnej w HD. W TV hdready masz pełne HD podłączając go do np. do tunera sat HD lub do konsoli HD. Lub oczywiście odtwarzacza HD dvd.
Pozdro.

skoro kolega ma bluray'a i bedzie mogl ogladac filmy w pelnym hd tak jak i niektore gry, ktorych jakosc moglby wykorzytsac majac full hd

bierz full hd ;)
ja mam sonego KDS 55 (full hd) i jak zobaczylam helikopter w ogniu na bluray'u na konsoli to o malo sie nie posikalam ;) tak samo maja sie wyscigi ridge race ktore dostalam z konsola

no chyba ze chcesz cos mniejszego 32"? wtedy moze ma to mniejsze znaczenie?
dodam tylko ze ja siedze 2 m od telewizora i jest to optymalna odleglosc :) moj salon tez nie jest duzy (dlatego min.wybor padl na tylna projekcje dla dobra oczu)
 
Ostatnia edycja:

djwito

New member
foamclene napisał:
skoro kolega ma bluray'a i bedzie mogl ogladac filmy w pelnym hd tak jak i niektore gry, ktorych jakosc moglby wykorzytsac majac full hd

bierz full hd ;)
ja mam sonego KDS 55 (full hd) i jak zobaczylam helikopter w ogniu na bluray'u na konsoli to o malo sie nie posikalam ;) tak samo maja sie wyscigi ridge race ktore dostalam z konsola

no chyba ze chcesz cos mniejszego 32"? wtedy moze ma to mniejsze znaczenie?
dodam tylko ze ja siedze 2 m od telewizora i jest to optymalna odleglosc :) moj salon tez nie jest duzy (dlatego min.wybor padl na tylna projekcje dla dobra oczu)

Mówimy tutaj o dwóch różnych sprawach. Ja o czym innym i ty o czym innym.
 
Do góry