Szukam telewizora 75 cali

Hidden

New member
Cześć wszystkim!
Szukam telewizora do wykańczanego mieszkania.

Mamy 4 metrów ściany, więc pochylałem się ku 75 calowemu odbiornikowi.
Oglądać będziemy na wprost, od kanapy ok. 2,5 metra.

Chciałem do niego podłączyć amplituner, a przez niego m.in. stare PS2/Wii z przejściówkami HDMI, ale też PS3 a w przyszłości PS5. Pewnie też nieraz podpięte PC do grania. Oprócz tego używany będzie też (głównie) wszelkiej maści filmy, Netflix I tym podobne. Sporadycznie też pewnie sport.
Użytkowany będzie pewnie głównie popołudniami i wieczorami – choć jak pojawia się dzieci to może I zdarzą się bajki do południa.

Chciałbym by miał Dolby Vision i skutecznie zwalczał takie artefakty jak clouding i podobne. Dobra czerń mile widziana. Wyczytałem, że do PS5 powinienem wyposażyć się w HDMI 2.1, ale chyba zbyt mało tego jeszcze na rynku?

Budżet – chciałbym przeznaczyć ok. 6-7 tyś, ale jeżeli jest to nierealne, to spróbuję zagryźć zęby.

Tak naprawdę chciałbym usłyszeć porady, sugestie. Naczytałem się troche, ale nie przybliżyło mnie to do wyboru. Myślałem o LG z serii B9, ale nie mają takiego rozmiaru. Seria C9 w przejściu z 65 do 77 cali osiąga ceny 20tyś zł, a takim budżetem nie dysponuje.

Będę wdzięczny!
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Zadaj sobie pytanie czy lepszy świetny 65" czy w tej samej cenie kałowy 75. Kupić kloca, żeby potem żałować widząc jak gra?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To sięgniesz po bardzo dobre modele:
- Philips 65PUS8303 ten jak zaciśniesz zęby i doożysz.

- TCL 75S815
- Sony 75XG859
- Philips 75PUS7354
- TCL 75EC760
- LG 75Sm8600
Mieszczą się i masz jeszcze pakiet gratisów dodatkowo.
 

Hidden

New member
kiki, dzięki za propozycje! Nie znalazłem nigdzie tych modeli TCL, o których wspominasz. :(

Gdybym jednak chciał uderzyć w OLED to do jakich kwot nastawić się? Owe wspominane wcześniej 20 tysięcy?
 

omnia

New member
Ale po radzie brodacza możesz sobie już pozwolić na przyzwoitego OLEDa - na 2,5 metra to i 55 byłoby okej, a tak będziesz miał świetną 65 na najlepszej matrycy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie , jeśli 65 to Oled 804 , jest najlepszą ofertą dla potrzeb w klasie cena do jakości.
 
Do góry